SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Marta będzie się leczyć u znachora, który zabił pacjenta Kamila - ZWIASTUN 2296 odcinka

Na Wspólnej. Marta będzie się leczyć u znachora, który zabił pacjenta Kamila - ZWIASTUN 2296 odcinka

22.06.2016, godz. 18:30
Na Wspólnej odc. 2298. Marta (Joanna Jabłczyńska), znachor Babiński (Krzysztof Bochenek)
Na Wspólnej odc. 2298. Marta (Joanna Jabłczyńska), znachor Babiński (Krzysztof Bochenek) foto: TVN/X-NEWS

Znachor Babiński (Krzysztof Bochenek) z "Na Wspólnej" ma już na sumieniu śmierć jednego z pacjentów Kamila Hoffera (Kazimierz Mazur), ale wciąż pozostaje bezkarny! Młody lekarz nie ma żadnych dowodów na to, że "uzdrowieciel" jest zwykłym oszustem. W 2296 odcinku "Na Wspólnej" Marta przychodzi z pomocą Kamilowi. Obmyśla plan jak dorwać znachora na gorącym uczynku. W tym celu chce zostać jedną z jego pacjentek.

"Na Wspólnej" odcinek 2296 - czwartek, 23.06.2016, o godz. 20.15 w TVN

Sprawa śmierci młodego pacjenta Witka Jurkiewicza (Łukasz Kornacki) nie daje spokoju Kamilowi Hofferowi. Lekarz doskonale wie, że mężczyzna mógłby wciąż żyć gdyby zgodził się na przeszczep serca. Zaufał jednak znachorowi Babińskiemu, który obiecał, że wyleczy go bez operacji. Witek na własne żądanie wypisał się ze szpitala i wkrótce potem zmarł.

Patrz: Na Wspólnej. Dramat u Ziębów. Córka Żanety w szpitalu. Co się stanie z Manią? - WIDEO

W 2296 odcinku "Na Wspólnej" Hoffer odwiedza matkę zmarłego pacjenta.  Ta jednak odmawia zeznań przeciwko znachorowi. Nie wierzy, że uzdrowiciel zabił jej syna. Nieoczekiwanie z pomocą Kamilowi przychodzi Marta. Jako dziennikarka ma swoje sposoby, by odkryć prawdę o nieuczciwych praktykach Babińskiego. Ale tym razem Marta zamierza posłużyć się prowokacją dziennikarską. Chce zostać pacjentką znachora, by dorwać go na gorącym uczynku.

Patrz: Na Wspólnej. Rysiek z Klanu zostanie Zdzichem w Na Wspólnej

Początkowo Kamil nie jest przekonany do pomysłu Marty. Zuza (Małgorzata Socha) także podejrzewa, że Babiński wcześniej czy później zorientuje się, że ma do czynienia z podstawioną pacjentką. Ale Hoffer wie jak zadbać o to, by Marta wygląda na chorą. Może przecież sfałszować jej wyniki badań. To jedyny sposób, by winny śmierci Witka został ukarany i już nikomu więcej nie wyrządził krzywdy.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN 2296 odcinka "Na Wspólnej" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: