SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Roman zaatakuje Honoratę, a potem się oświadczy - ZWIASTUN

Na Wspólnej. Roman zaatakuje Honoratę, a potem się oświadczy - ZWIASTUN

23.06.2016, godz. 09:20
Na Wspólnej odc. 2297. Roman (Waldemar Obłoza), Honorata (Aleksandra Konieczna)
Na Wspólnej odc. 2297. Roman (Waldemar Obłoza), Honorata (Aleksandra Konieczna) foto: TVN/X-NEWS

Zaręczyny z piekła rodem w "Na Wspólnej"! Po kilku latach związku Roman Hoffer (Waldemar Obłoza) wreszcie oświadczy się Honoarcie Leśniewskiej (Aleksandra Konieczna). Jednak zanim w 2297 odcinku "Na Wspólnej" Roman uklęknie przed ukochaną i poprosi ją o rękę, najpierw napadnie na nią, by podgrzać nieco atmosferę.

"Na Wspólnej" odcinek 2297 - poniedziałek, 27.06.2016, o godz. 20.05 w TVN

Napad, a potem oświadczyny w "Na Wspólnej"! Od powrotu Romana z sanatorium jego relacje z Honoratą są dość chłodne. Leśniewska wciąż ma pretensje do partnera, że nie spełnia jej oczekiwań. W 2296 odcinku "Na Wspólnej" Hoffer poskarży się Włodkowi (Mieczysław Hryniewicz), że ukochana nie widzi w nim już idealnego mężczyzny i coraz bardziej dokucza jej codzienna rutyna.

Patrz: Na Wspólnej. Powrót Anny Guzik do Na Wspólnej. Żanetę i Wojtka czekają trudne chwile

Zięba podpowie mu pewne rozwiązanie. Da przyjacielowi artykuł z kobiecego pisma, z którego wynika, że kobiety lubią brutali. Niewiele myśląc Roman przygotuje starannie plan napadu "na niby" na ukochaną.

W ciemnym kortytarzu rzuci się na Honoratę, która jednak nieoczekiwanie odeprze atak napastnika. Dopiero po chwili zauważy, że bandziorem jest Roman! Wściekła Honorata uprzedzi partnera, że tak szybko mu tego nie wybaczy. W końcu Roman poprosi ją, by jasno mu powiedziała, czego oczekuje od ich związku. Leśniewska będzie oburzona jego słowami.

Roman będzie miał dosyć niezdecydowania Honoraty. Zapyta Martę (Joanna Jabłczyńska), jak poprawić ukochanej humor. Nieoczekiwanie to Ksawery (Maciej Poppe) podpowie dziadkowi najlepsze rozwiązanie - oświadczyny.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Wojciech Pokora pensjonariuszem w domu starców. Monika opiekunką pana Stanisława

Kiedy w 2297 odcinku "Na Wspólnej" Honorata wróci do domu zastanie Romana wystrojonego w garnitur. Usłyszy też nastojową muzykę i zobaczy piękne nakryty stół oraz mnóstwo kwiatów. Nagle Hoffer padnie przed nią na kolana i oświadczy się. Wzruszona Honorata zgodzi się zostać jego żoną.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz ZWIASTUN nowego odcinka "Na Wspólnej" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: