SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Tosia opuszcza Zuzę, Kamila i Ulę Hofferów - ZWIASTUN 2295 odcinka

Na Wspólnej. Tosia opuszcza Zuzę, Kamila i Ulę Hofferów - ZWIASTUN 2295 odcinka

21.06.2016, godz. 20:05
Na Wspólnej odc. 2295. Tosia (Julia Lewenfisz-Górka), Ula (Ania Niedźwiecka), Zuza (Małgorzata Socha), Kamil (Kazimierz Mazur)
Na Wspólnej odc. 2295. Tosia (Julia Lewenfisz-Górka), Ula (Ania Niedźwiecka), Zuza (Małgorzata Socha), Kamil (Kazimierz Mazur) foto: TVN/X-NEWS

Rozpacz w rodzinie Hofferów w "Na Wspólnej"! Tosia (Julia Lewenfisz-Górka), którą Zuza (Małgorzata Socha) i Kamil (Kazimierz Mazur) wzięli do siebie i pokochali jak własną córkę, zamieszka z biologicznym ojcem, Piotrem Kornackim (Łukasz Matecki). W 2295 odcinku "Na Wspólnej" wzruszające pożegananie Tosi z jej przybranymi rodzicami i Ulą (Ania Niedźwiecka). Hofferowie bardzo przeżywają stratę córki, a Uli trudno pogodzić się z tym, że już nie będzie miała siostry. Zwiastun 2295 odcinka "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 2295 - środa, 22.06.2016, o godz. 20.15 w TVN

Tosia z "Na Wspólnej" zostawi Zuzę, Kamila i Ulę, by być ze swoim prawdziwym ojcem! Choć 13-latka pokochała Hofferów jak rodzinę, to więź, która wytworzyła się między nią a Kornackim popchnie ją do podjęcia decyzji, która wpłynie na losy wszystkich jej bliskich, a zwłaszcza przybranych rodziców.

Patrz: Na Wspólnej. Marta chora na raka?! Znachor wykryje u niej chłoniaka

W 2295 odcinku "Na Wspólnej" w dniu przeprowadzki Tosi do ojca, Zuza i Kamil urządzą swojej córce wzruszające pożegnanie. Nie tylko Hofferowie, ale także Ula z trudem będą powstrzymywać łzy. Tego dnia dziewczynki nie pójdą do szkoły, by nacieszyć się ostatnimi chwilami razem. Spędzą wspólnie wyjątkowy czas. Tosia wręczy Uli swojego ulubionego misia przytulankę. Zapewni ją też, że na zawsze pozostanie jej najlepszą przyjaciółką i siostrą.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Kinga wróci do Michała

Mimo, że wybrała życie ze swoim ojcem to będzie jej zależało na tym, by odwiedzać Ulę i przybranych rodziców. W 2295 odcinku "Na Wspólnej" córki Hofferów napiszą na kartkach swoje życzenia i umówią się, że za rok sprawdzą czy się spełniły. Największym marzeniem Tosi będzie to, by Ula nigdy o niej nie zapomniała.

Zuza i Kamil z bólem serca będą patrzeć jak Kornacki zabiera im dziecko. Ale ze wszystkich sił będą trzymać kciuki za Tosię, by była szczęśliwa ze swoim ojcem, który przecież już raz ją odrzucił.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN 2295 odcinka "Na Wspólnej" >>>


Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: