SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Powrót Kingi! Żona Michała ma nowego kochanka? - ZWIASTUN

Na Wspólnej. Powrót Kingi! Żona Michała ma nowego kochanka? - ZWIASTUN

20.06.2016, godz. 20:25
Na Wspólnej 2294, Kinga (Ilona Wrońska), Michał (Robert Kudelski)
Na Wspólnej 2294, Kinga (Ilona Wrońska), Michał (Robert Kudelski) foto:

Kinga (Ilona Wrońska) z "Na  Wspólnej" ma nowego kochanka? Michał (Robert Kudelski) będzie o tym przekonany, gdy pozna Harry'ego (Sean Palmer). W 2294 odcinku "Na Wspólnej" Brzozowska przyjedzie z Ignasiem (Bartek Kaszuba) i z nowym kolegą do Warszawy. Brzozowski odetchnie z ulgą, gdy dowie się, że jego rywal jest homoseksualistą! Czy w "Na Wspólnej" Kinga i Michał znów będą razem?

"Na Wspólnej" odcinek 2294 - wtorek, 21.06.2016, o godz. 20.15 w TVN

W "Na Wspólnej" Kinga i Michał rozstali się, ale szybko przekonali się, że nie potrafią bez siebie żyć. Było już niestety za późno, bo Julia (Katarzyna Kołeczek) próbowała naciągnać Brzozowskiego na dziecko!

Zobacz: Na Wspólnej. Powrót Kingi Brzozowskiej. Ilona Wrońska wróciła do Na Wspólnej po urlopie

Ignaś wciąż marzy o tym, żeby jego rodzice znów byli razem, ale czy jego pragnienie się spełni? W 2294 odcinku "Na Wspólnej" Brzozowska przyjedzie z synem do Warszawy. Gdy Michał się dowie o przyjeździe byłej żony będzie zachwycony. Wystroi się, kupi bukiet czerwonych róż i... Wszystko trafi szlag, gdy Kinga wejdzie do mieszkania z innym mężczyzną!

Michałowi mina zblednie, gdy u boku Kingi zobaczy Harry'ego. Przystojniak, którego Kinga poznała w pracy za granicą jest tylko jej przyjacielem i współlokatorem, ale Michał jakoś nie może w to uwierzyć.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Kinga ma nowego kochanka? Kim jest Harry?

W 2294 odcinku "Na Wspólnej" Brzozowski powie synkowi, że Julia i jej syn już się od niego wyprowadzili. Kinga podsłuchując rozmowę będzie zaskoczona i zdziwiona, że mąż o niczym jej nie powiedział. Michał wyjaśni, że to chyba nie ma już znaczenia, skoro jej serce skradł Harry. Dopiero wtedy Brzozowska wyjawi, że jej nowy przyjaciel jest gejem i zupełnie nic ich nie łączy.

- Świetnie nam się razem pracuje. Mieszkamy razem, żeby obniżyć koszty utrzymania. Ale to wszystko. Jestem wolną kobietą - powie Kinga.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZWIASTUN 2294 odcinka "Na Wspólnej" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: