SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Monika rzuca się z zębami na policjanta - ZWIASTUN 2294 odcinka

Na Wspólnej. Monika rzuca się z zębami na policjanta - ZWIASTUN 2294 odcinka

20.06.2016, godz. 20:19
Na Wspólnej odcinek 2294. Monika (Sylwia Gliwa)
Na Wspólnej odcinek 2294. Monika (Sylwia Gliwa) foto: TVN/X-NEWS

Monika Cieślik (Sylwia Gliwa) z "Na Wspólnej" pokaże swoje brutalne oblicze! I to w takim momencie, że chyba do końca życia będzie żałować niekontrolowanego wybuchu wściekłości. A wszystko dlatego, że w 2294 odcinku "Na Wspólnej" Monika rzuci się na policjanta (Bartosz Kopeć), który zatrzyma ją za przejście na czerwonym wściekle i pogryzie funkcjonariusza. Oczywiście żona senatora Damiana Cieślika (Waldemar Błaszczyk) nie uniknie kary.

"Na Wspólnej" odcinek 2294 - wtorek, 21.06.2016, o godz. 20.15 w TVN

Widzowie "Na Wspólnej" doskonale wiedzą, że Monika Cieślik ma temperament i już nie raz pokazała jak bardzo potrafi być nieobliczalna. Ale dzięki temu jest jedną z najbarwniejszych postaci w serialu. Tym razem jednak Monika przejdzie samą siebie. Bo jak inaczej nazwać napaść na policjanta na służbie połączoną z pogryzieniem.

Patrz: Na Wspólnej. Zuza i Kamil stracą córkę! Tosia wyprowadzi się do Kornackiego

Jak dojdzie do tego, że Monika zaatakuje stróża prawa? W 2294 odcinku "Na Wspólnej" senatorowa pogrąży się we frustracji, bo nie będzie mogła znaleźć satysfakcjonującej pracy. Rola żony Cieślika przestanie jej odpowiadać. Monika będzie szukała wsparcia w swojej matce, ale bezskutecznie. Maria Zięba (Bożena Dykiel) nie będzie miała czasu na to, by zajmować się problemami córki, której przecież nic nie brakuje do szczęścia.

Rozżalona Cieślikowa pójdzie na zakupy, by nieco odreagować i poprawić sobie humor. Pechowo zostanie zatrzymana przez partol policji, ponieważ przejdzie przez pasy na czerwonym świetle. I właśnie wtedy Monika wybuchnie.

Wściekła zarzuci policjantowi, że powinien zająć się łapaniem prawdziwych przestępców, bo ona niczego złego nie zrobiła. Ale na tym nie koniec. Senatorowa nie będzie szczędzić funkcjonariuszowi ostrych słów krytyki. Gdy i to na niego nie podziała, Monika rzuci się na niego z zębami i pogryzie go na oczach świadków i innego policjanta.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Marta chora na raka?! Znachor wykryje u niej chłoniaka

Tym samym żona Damiana wpakuje się w poważne kłopoty, które mogą przecież rzutować też na jego dalszą karierę polityczną. W 2295 odcinku "Na Wspólnej" Monika stanie przed sądem oskarżona o czynną napaść na policjanta. Mimo próśb Damiana, nie wykaże skruchy, przeciwnie - oskarży funkcjonariusza o napad.

Sąd skaże Monikę na pół roku pracy w domu opieki dla osób starszych. Kilka dni później w ośrodku dla seniorów Monika pozna złośliwego, nadąsanego staruszka pana Stanisława (w tej roli Wojciech Pokora).

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZWIASTUN 2294 odcinka "Na Wspólnej" >>>


Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: