SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Kinga wróci do Michała

Na Wspólnej. Kinga wróci do Michała

30.05.2016, godz. 19:45
Na Wspólnej odcinek 2240, Kinga (Ilona Wrońska), Michał (Robert Kudelski)
Na Wspólnej odcinek 2240, Kinga (Ilona Wrońska), Michał (Robert Kudelski) foto: TVN/X-NEWS

Powrót Ilony Wrońskiej do "Na Wspólnej". Niebawem w 2294 odcinku "Na Wspólnej" Kinga (Ilona Wrońska) z Ignasiem (Bartek Kaszuba) i przyjacieleme Harrym (Sean Palmer) przyleci do Warszawy. Michał (Robert Kudelski) będzie załamany faktem, że jego była żona ułożyła już sobie życie z kimś innym. Kamień spadnie mu z serca, gdy na jaw wyjdzie, że Kinga wciąż za nim tęskni, a Harry jest po prostu gejem, który się z nią przyjaźni. Brzozowscy dadzą sobie drugą szansę!

"Na Wspólnej" odcinek 2294 - wtorek, 21.06.2016, o godz. 20.15 w TVN

W "Na Wspólnej" Kinga zdradziła Michała, a on nie mógł jej tego wybaczyć. Po rozwodzie Brzozowska wyjechała z kraju, a Michał znalazł pocieszenie w ramionach Julii (Katarzyna Kołeczek), która chciała naciągnąć go na dziecko.

Zobacz: Na Wspólnej. Powrót Kingi Brzozowskiej. Ilona Wrońska wróciła do Na Wspólnej po urlopie

Wygląda jednak na to, że Michał i Kinga po prostu nie potrafią bez siebie żyć, a Ignaś wciąż marzy o tym, żeby jego rodzice znów byli razem. W 2294 odcinku "Na Wspólnej" Brzozowska przyjedzie z synem do Warszawy. Będzie miała wpaść tylko na weekend, ale los zechce, żeby została w Polsce na stałe.

Gdy Michał się dowie o przyjeździe byłej żony będzie zachwycony. Jego mina zblednie jednak, gdy w jej towarzystwie pojawi się Harry. Przystojniak, którego Kinga poznała w pracy za granicą jest tylko jej przyjacielem i współlokatorem, ale Michał jakoś nie może w to uwierzyć.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Kinga ma nowego kochanka? Kim jest Harry?

W nowych odcinkach "Na Wspólnej" Michał powie synkowi, że Julia i jej syn już się od niego wyprowadzili. Kinga podsłuchując rozmowę będzie zaskoczona i zdziwiona, że mąż o niczym jej nie powiedział. Brzozowski wyjaśni, że to chyba nie ma już znaczenia, skoro jej serce skradł Harry. Dopiero wtedy Brzozowska wyjawi, że jej nowy przyjaciel jest gejem i zupełnie nic ich nie łączy.

W 2298 odcinku "Na Wspólnej" Michał odetchnie z ulgą znów ją całując. Zachwycony Ignaś podbiegnie do rodziców i przytuli ich ciesząc się, że rodzina znów jest w komplecie. Po wspólnym weekendzie Harry sam wróci do Londynu.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: