SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Elżbieta i Igor wezmą ślub zaraz po rozwodzie

Na Wspólnej. Elżbieta i Igor wezmą ślub zaraz po rozwodzie

01.06.2016, godz. 19:45
Na Wspólnej odcinek 2237. Elżbieta (Paulina Chapko), Igor (Kuba Wesołowski)
Na Wspólnej odcinek 2237. Elżbieta (Paulina Chapko), Igor (Kuba Wesołowski) foto: TVN/X-NEWS

Ach, co to będzie za ślub w "Na Wspólnej"! Igor Nowak (Kuba Wesołowska), który przed poznaniem Elżbiety (Paulina Chapko) wymieniał kochanki jak rękawiczki, wreszcie dorósł do decyzji, by się ożenić. W 2293 odcinku "Na Wspólnej" oświadczy się ukochanej, która formalnie wciąż jest żoną Jakuba Marcinka (Andrzej Niemirski). Zakochani zaczną planować ślub zaraz po rozwodzie Elżbiety.

"Na Wspólnej" odcinek 2293 - poniedziałek, 20.06.2016, o godz. 20.15 w TVN

Ślub Elżbiety i Igora z "Na Wspólnej" na pewno będzie wielkim wydarzeniem. W końcu Nowak słynie z tego, że jest niestały w uczuciach. Ustatkował się dopiero przy Elżbiecie i to właśnie z nią chce spędzić resztę życia. Pytanie tylko czy kochanka Igora dostanie rozwód. Bo bez tego nie ma co nawet marzyć o ślubie z Igorem.

Patrz: Na Wspólnej. Zuza i Kamil stracą córkę! Tosia wyprowadzi się do swojego ojca Kornackiego

Nadzieja na szybkie rozstanie z Jakubem pojawi się w 2293 odcinku "Na Wspólnej". Elżbieta spotka się z mężem, który da jej pisemną zgodę na rozwód bez orzekania o winie. A to może znacznie przyspieszyć sprawę w sądzie. Oczywiście Marcinek poradzo się swojego prawnika, bo nie może dopuścić do tego, by Elżbieta wyciągnęła ręce po jego fortunę.

Igor nie będzie krył radości z tego, że Elżbieta już niebawem będzie wolna. Zakochani wypiją toast za jak najszybszy rozwód. Ale to nie wszystko, bo Igor nagle poczuje, że to dobry moment, żeby oświadczyć się Elżbiecie. Co prawda zrobi to nie wprost, ale Marcinkowa i tak domyśli się,że kochanek chce ją poprosić o rękę. Oczywiście zamierza przyjąć jego oświadczyny.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Marta chora na raka?! Znachor wykryje u niej chłoniaka

Jak na ślubne plany Elżbiety i Igora zareaguje jej mąż? Jakub Marcinek już nie raz pokazał, że jest zdolny do wszystkiego, by zniszczyć szczęście żony. Żadna intryga nie już obca. Wydaje się, że w takiej sytuacji nie tak szybko zwróci Elżbiecie wolność.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: