SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Brat Igora naciągnie go na kasę!

Na Wspólnej. Brat Igora naciągnie go na kasę!

07.06.2016, godz. 14:45
Na Wspólnej odc. 2293. Tomek (Krzysztof Chodorowski), Igor (Kuba Wesołowski)
Na Wspólnej odc. 2293. Tomek (Krzysztof Chodorowski), Igor (Kuba Wesołowski) foto: TVN/X-NEWS

Brat Igora Nowaka (Kuba Wesołowski) z "Na Wspólnej" po ponad dziesięciu latach znów pojawia się w jego życiu i nieźle namiesza! Tomek (Krzysztof Chodorowski) do tego stopnia daje się we znaki Leszkowi (Wojciech Majchrzak), że ojciec prosi o pomoc właśnie Igora. Ten proponuje Tomkowi, by razem zamieszkali, lecz w 2293 odcinku "Na Wspólnej" zaczyna tego żałować. Dlaczego? Bo Tomek go oszuka i wyciągnie od niego pieniądze.

"Na Wspólnej" odcinek 2293 - poniedziałek, 20.06.2016, o godz. 20.15 w TVN

Tomek Nowak z "Na Wspólnej" to przyrodni brat Igora, młodszy syn Leszka, którego widzowie mieli okazję poznać na samym początku serialu. Wtedy jednak rolę Tomka grał nie Krzysztof Chodorowski, lecz Kamil Krawczykowski. W 2287 odcinku "Na Wspólnej" po raz pierwszy pojawia się nowy Tomek. A wraz z nim kłopoty, których Igor nie przewidział.

Patrz: Na Wspólnej. Elżbieta i Igor wezmą ślub zaraz po rozwodzie

Ponieważ młodszy brat Igora znajduje się na takim etapie życia, że jest totalnie zagubiony i zupełnie nie wie jak zbudować swoją przyszłość, to Leszek prosi starszego syna, by pomógł bratu. Okazuje się bowiem, że Tomek rzucił studia hotelarskie i zadaje się z podejrzanymi ludźmi. Daje się poznać Igorowi jako typ imprezowicza, który lubi pić, palić i beztrosko podchodzi do życia. Igor chce mu jednak pomóc, nieświadomy tego, że Tomek wykorzystuje jego dobroć.

W 2293 odcinku "Na Wspólnej" Tomek prosi starszego brata, by pożyczył mu kilkaset złotych. Igor nie daje się tak łatwo naciągnąć, więc pyta Tomka po co mu taka gotówka. Chłopak odpuszcza, bo zdaje sobie sprawę, że i tak nic nie wskóra.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Marta chora na raka?! Znachor wykryje u niej chłoniaka

Chwilę później w mieszkaniu Nowaka zjawia się zdenerwowany Leszek, który był umówiony z młodszym synem. Okazuje się, że Tomek został dawno wrzucony ze studiów. Nowak mimo wszystko próbuje bronić brata. Obiecuje ojcu, że porozmawia z nim jak tylko Tomek wróci do domu.

Kiedy tajemnica Tomka wychodzi na jaw, chłopak przyznaje, że zaniedbał naukę, ale chciałby naprawić swój błąd przystępując do warunkowego egzaminu, który kosztuje 800 złotych. Igor wierzy bratu, choć nie powinien...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: