SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Misia rozkocha w sobie Maksa. Ilona tego nie zniesie

Na Wspólnej. Misia rozkocha w sobie Maksa. Ilona tego nie zniesie

15.06.2016, godz. 18:15
Na Wspólnej 2293. Maks (Adam Fidusiewicz), Misia Jarecka (Sylwia Boroń)
Na Wspólnej 2293. Maks (Adam Fidusiewicz), Misia Jarecka (Sylwia Boroń) foto: TVN/X-NEWS

W "Na Wspólnej" Maks (Adam Fidusiewicz) nie będzie rozpaczać po rozstaniu z Iloną (Anna Samusionek). Kochanka, która zdradziła go z urzędnikiem odeszła w niepamięć. Już w 2292 odcinku "Na Wspólnej" Brzozowski nie będzie mógł opanować pożądania i otwarcie zacznie flirtować z Misią (Sylwia Boroń), która skradła mu serce. To ona będzie nową mamą Wiktorka (Mateusz Łukawski)?

"Na Wspólnej" odcinek 2292 - czwartek, 16.06.2016, o godz. 20.15 w TVN

W "Na Wspólnej" Maks rozstał się z Iloną, ale to nie znaczy, że będzie teraz singlem. Brzozowski szybko pocieszy się w ramionach koleżanki ze studiów. A wszystko dzięki Filipowi Konarskiemu (Michał Chochlew), który umówi ich na spotkanie.

Patrz: Na Wspólnej. Marta chora na raka?! Znachor wykryje u niej chłoniaka

Znajomość Maksa i Misi w "Na Wspólnej" rozwinie się w zaskakująco szybkim tempie. Absolwenci Akademii Sztuk Pięknych po latach odkryją, że łączy ich bardzo wiele.

W 2292 odcinku "Na Wspólnej" Brzozowski znów zabierze się za malowanie. Tak powstanie pierwszy od dawna akt, a modelką będzie Misia - tyle, że Maks będzie malował ją z pamięci. Ilona będzie oburzona gdy przyjdzie do jego mieszkania i zauważy jego nowe dzieło. - Widzę, że znowu zacząłeś malować. Zgrabna modelka - powie zazdrosna Zdybicka.
- To z pamięci - szybko wyjaśni Maks, ale trudno będzie mu ukryć szeroki uśmiech na twarzy.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Porwanie Wiktorka! Kto uprowadzi syna Maksa i Ilony Zdybickiej?

W 2292 odcinku "Na Wspólnej" do Maksa przyjdzie także jego nowa przyjaciółka. Misia uśmieje się widząc jego obraz twierdząc, że przesadził z krągłościami, bo w rzeczywistości nie ma tak dużych piersi. - Trochę cię poniosło. Chyba cię rozczaruję - powie dziewczyna, a Maks rzuci odważnie - To rozczaruj.

Ten jeden uwodzicielski tekst wystarczy, by Misia posunęła się o krok dalej. Dawni przyjaciele wylądują razem w łóżku, a później spędzą upojne chwile w wannie.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Marta Kawczyńska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: