SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Maks i Misia kochankami! Ilona Zdybicka się wścieknie

Na Wspólnej. Maks i Misia kochankami! Ilona Zdybicka się wścieknie

03.06.2016, godz. 15:00
Na Wspólnej 2293. Maks (Adam Fidusiewicz), Misia Jarecka (Sylwia Boroń)
Na Wspólnej 2293. Maks (Adam Fidusiewicz), Misia Jarecka (Sylwia Boroń) foto: TVN/X-NEWS

Kolejny gorący romans Maksa (Adam Fidusiewicz) w "Na Wspólnej"! Dopiero co Brzozowski rozstał się ze swoją kochanką Iloną Zdybicką (Anna Samusionek), a w 2292 odcinku "Na Wspólnej" już ląduje w łóżku z dawną przyjaciółką ze studiów na ASP. Kiedy Misia Jarecka (Sylwia Boroń) odwiedza Maksa w jego mieszkaniu oboje dają się ponieść pożądaniu. Pierwszy seks Maksa z jego nowej wybranki to zapowiedź poważnego związku, czy tylko miłosnej przygody na jedną noc? Jedno jest pewne - Ilona nie pozwoli Maksowi na bycie szczęśliwym.

"Na Wspólnej" odcinek 2292 - czwartek, 16.06.2016, o godz. 20.15 w TVN

Znajmość Maksa i Misi w "Na Wspólnej" rozwinie się w zaskakująco szybko tempie. Przyjaciele ze studiów, którzy poznali się na w Akademii Sztuk Pięknych po latach odkryją, że łączy ich bardzo wiele. A wszystko dzięki Filipowi Konarskiemu (Michał Chochlew), który umówi ich na spotkanie.

Wystarczy kilka rozmów, by oboje poczuli do siebie coś więcej. Tak jak przed laty gdy na studiach między nimi cały czas iskrzyło. Misia będzie pod wrażeniem Maksa, który bardzo się zmienił. Stał się poważnym biznesmenem i ojcem. Dzięki dawnej miłości Brzozowski przypomni sobie o swojej wielkiej pasji - malarstwu.

Patrz: Na Wspólnej. Marta chora na raka?! Znachor wykryje u niej chłoniaka

Gdy w 2292 odcinku "M jak miłość" Misia odwiedzi Maksa w jego mieszkania będzie zaskoczona widząc malowany przez niego obraz. Brzozowski przyzna się, że to jej akt. Misia nie będzie ani trochę zawstydzona. Przyzna jednak, że nagie piersi kobiety z obrazu nie oddają w pełni rzeczywistości. Stwierdzi, że Maksa trochę poniosła wyobraźnia i mógłby się rozczarować, bo ona wcale tak nie wygląda.

Brzozowski powie, że chętnie się o tym przekona na własne oczy. Jeden uwodzicielski tekst wystarczy, by Misia posunęła się o krok dalej. Dawni przyjaciele wylądują razem w łóżku, a później spędzą upojne chwile w wannie.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Kinga wróci do Michała

Tymczasem Ilona będzie się łudzić, że jej związek z Maksem uda się odbudować. Zaprosi go na wspólny wakacyjny wyjazd z Wiktorkiem (Mateusz Łukawski). Zdybicka nie będzie wiedziała, że jej były kochanek już ma inną. Dowie się o tym kiedy w 2293 odcinku "Na Wspólnej" odwiedzi Maksa i w jego mieszkaniu zastanie półnagą Misię. Wściekła Zdybicka oznajmi mu, że nie pozwoli Wiktorkowi mieszkać w takim domu.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Super Express TV
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: