SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Kamil oskarża znachora o śmierć pacjenta

Na Wspólnej. Kamil oskarża znachora o śmierć pacjenta

13.06.2016, godz. 17:30
Na Wspólnej 2290, Kamil (Kazimierz Mazur), Babiński (Krzysztof Bochenek)
Na Wspólnej 2290, Kamil (Kazimierz Mazur), Babiński (Krzysztof Bochenek) foto:

Kamil Hoffer (Kazimierz Mazur) kontra znachor Babiński (Krzysztof Bochenek)! W 2290 odcinku "Na Wspólnej" lekarz urządzi uzdrowicielowi awanturę w obecności pacjentów. Jego rady i magiczne zabobony uśmierciły młodego pacjenta, który odmówił przeszczepu serca! Czy w "Na Wspólnej" Hoffer zdemaskuje oszusta i pozbędzie się czarodzieja, który daje pacjentom nadzieję na ratunek bez pomocy medyków?

"Na Wspólnej" odcinek 2290 - wtorek, 14.06.2016, o godz. 20.15 w TVN

W "Na Wspólnej" Kamil będzie miał poważny problem z mężczyzną, który uśmierca jego pacjentów. Znachor Babiński wmówił młodemu chłopakowi, że w szpitalu go nie uratują. Przez niego pacjent umarł, bo nie zgodził się na przeszczep!

Zobacz: Na Wspólnej. Elżbieta i Igor wezmą ślub zaraz po rozwodzie

W 2290 odcinku "Na Wspólnej" Kamilowi puszczają nerwy. Lekarz oskarża znachora Babińskiego o śmierć swojego pacjenta! Matka Witka mówi, że „doktor” Babiński odradzał jej synowi przeszczep serca i kazał mu wypisać się ze szpitala.

Wściekły Kamil odnajduje gabinet Babińskiego i – nie zważając na tłumy pacjentów - oskarża znachora o śmierć młodego mężczyzny! -Zrobił mu pan wodę z mózgu.
-Nie. Ja mu tylko powiedziałem, że w szpitalu umrze. Pomyliłem się? - zapyta rozbawiony uzdrowiciel.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Marta chora na raka?! Znachor wykryje u niej chłoniaka

Wkrótce w "Na Wspólnej" Kamil postanowi pozbyć się mężczyzny, który mydli ludziom oczy. W ramach dziennikarskiej prowokacji Marta (Joanna Jabłczyńska) odwiedzi czarownika, żeby poznać kilka wskazówek, które pomogą jej jak najdłużej wytrwać w zdrowiu. Konarska zdemaskuje oszusta?

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail


Źródło: Adrian Nychnerewicz
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: