SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Darek podrywa Agnieszkę. Będą mieli romans?

Na Wspólnej. Darek podrywa Agnieszkę. Będą mieli romans?

09.06.2016, godz. 17:15
Na Wspólnej odcinek 2310. Dariusz Żbik (Michał Mikołajczak), Agnieszka Olszewska (Katarzyna Walter)
Na Wspólnej odcinek 2310. Dariusz Żbik (Michał Mikołajczak), Agnieszka Olszewska (Katarzyna Walter) foto: TVN/X-NEWS

Dariusz Żbik (Michał Mikołajczak) z "Na Wspólnej" rusza na podryw Agnieszki (Katarzyna Walter)! W 2289 odcinku "Na Wspólnej" przystojny, młody prawnik zauważy nową fryzurę szefowej, a potem zaprosi ją na koncert. Los zechce, że akurat w tym samym czasie związek Agnieszki i Rafała (Lech Mackiewicz) właśnie przeżywa kryzys. Czy w nowych odcinkach "Na Wspólnej" prawniczka skusi się na romans z Darkiem?

"Na Wspólnej" odcinek 2289 - poniedziałek, 13.06.2016, o godz. 20.15 w TVN

Darek to młody, szarmancki i szalenie przystojny prawnik, który jakiś czas temu dołączył do kancelarii Olszewskiej i Weroniki (Renata Dancewicz). Od tej pory chemia wisi w powietrzu! Czy doczekamy się nowego romansu w "Na Wspólnej"?

Zobacz: Na Wspólnej. Elżbieta i Igor wezmą ślub zaraz po rozwodzie

W "Na Wspólnej" związek Agnieszki  Rafała przeżywa kryzys. Mężczyzna poświęca się muzycznym próbom i nie angażuje się w sprawy wybranki. Agnieszka bezskutecznie próbuje wprowadzić namiętność w ich życie, ale to wszystko na marne. Czy Darek wykorzysta szansę i uwiedzie prawniczkę, która ewidentnie wpadła mu w oko?

W 2289 odcinku "Na Wspólnej" Darek adoruje Agnieszkę i zachwyca się jej zmianą wyglądu. Kobiecie jest bardzo miło, ale - kiedy chłopak proponuje jej wspólne wyjście na koncert - ostrzega, że nie życzy sobie takich propozycji. Kiedy Olszewska wraca do domu, Rafał nawet nie zauważa jej nowej fryzury…

Przeczytaj: Na Wspólnej. Ola porzucona przez kochankę Klaudię

Czy Olszewska zmieni zdanie i przyjmie zaproszenie Darka, żeby zrobić na złość Rafałowi? W "Na Wspólnej" prawniczka nie bierze pod uwagę faktu, że mogłaby się wdać w romans z młodszym kochankiem, ale to tylko kwestia czasu. Żbik imponuje jej, a jego podryw w końcu może stać się skuteczny!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: