SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Ilona zabierze Maksowi syna

Na Wspólnej. Ilona zabierze Maksowi syna

08.06.2016, godz. 18:31
Na Wspólnej odcinek 2206. Ilona Zdybicka (Anna Samusionek), Maks Brzozowski (Adam Fidusiewicz), Wiktorek (Michał Szyszkowski)
Na Wspólnej odcinek 2206. Ilona Zdybicka (Anna Samusionek), Maks Brzozowski (Adam Fidusiewicz), Wiktorek (Michał Szyszkowski) foto:

W "Na Wspólnej" Maks (Adam Fidusiewicz) pożałuje, że zostawił Ilonę (Anna Samusionek). Po bolesnym rozstaniu w 2288 odcinku "Na Wspólnej" Zdybicka postanowi odebrać Brzozowskiemu syna! Ilona wynajmie prawnika, którego zadaniem będzie udowodnienie, że Maks nie nadaje się na ojca. Czy w "Na Wspólnej" Zdybicka dopnie swego i przejmie pełne prawa do opieki nad Wiktorkiem (Michał Szyszkowski)?

"Na Wspólnej" odcinek 2288 - czwartek, 9.06.2016, o godz. 20.15 w TVN

W "Na Wspólnej" Maks nie wytrzymał, gdy przyłapał Ilonę na schadzkach z urzędnikiem i zwyczajnie wyrzucił ją z domu. Zrobił to wbrew sobie, bo na prawdę ją kocha. Brzozowski nie może jednak tolerować zdrady, więc ten związek dobiegł końca.

Zobacz: Na Wspólnej. Powrót brata Igora. Krzysztof Chodorowski w Na Wspólnej jako Tomek, drugi syn Leszka

W "Na Wspólnej" Brzozowski szybko przestanie rozpaczać i znajdzie pocieszenie w ramionach dawnej koleżanki z czasów szkolnych. Misia (Sylwia Boroń) odwzajemni zainteresowanie Maksa i zaprosi go do swojej sypialni...

W tym czasie Ilona - jak to Ilona - będzie knuć, jak uprzykrzyć Maksowi życie. Zdybicka doskonale wie, że Wiktorek jest dla Brzozowskiego oczkiem w głowie. Mężczyzna zacznie utrudniać matce kontakt z synem, więc Ilona postanowi odebrać mu prawa rodzicielskie!

Przeczytaj: Na Wspólnej. Maks zapomni o Ilonie Zdybickiej. Misia nową dziewczyną Maksa

W 2288 odcinku "Na Wspólnej" Zdybicka pójdzie do prawnika i przyzna, że związek z ojcem chłopca rozpadł się z jej winy. Wyzna jednak, że zależy jej na dziecku prawnik obiecuje zrobić wszystko, by udowodnić, że Maks jest złym ojcem!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: