SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Oto nowy brat Igora! Tak teraz wyglada Tomek Nowak - ZDJĘCIA

Na Wspólnej. Oto nowy brat Igora! Tak teraz wyglada Tomek Nowak - ZDJĘCIA

08.06.2016, godz. 20:31
Na Wspólnej. Igor (Kuba Wesołowski), Tomek (Kamil Krawczykowski/ Krzysztof Chodorowski), Leszek (Wojciech Majchrzak)
Na Wspólnej. Igor (Kuba Wesołowski), Tomek (Kamil Krawczykowski/ Krzysztof Chodorowski), Leszek (Wojciech Majchrzak) foto: TVN/X-NEWS

O tym, że Igor Nowak (Kuba Wesołowski) z "Na Wspólnej" ma brata wiedzą wszyscy fani serialu. Ponad dziesięć lat temu wyszło na jaw, że Leszek (Wojciech Majchrzak) ma drugiego syna. W 2287 odcinku "Na Wspólnej" Tomek, przyrodni brat Igora, nagle wkroczy do jego życia. 24-letni Krzysztof Chodorowski w "Na Wspólnej" w roli Tomka zastąpi Kamila Krawczykowskiego, który jako pierwszy grał nieślubnego syna Leszka.

"Na Wspólnej" odcinek 2287 - środa, 8.06.2016, o godz. 20.15 w TVN

Brat Igora Nowaka z "Na Wspólnej" trochę namiesza w jego życiu. Po kilkunastu latach scenarzyści serialu przywracają wątek Tomka Michalskiego, drugiego syna Leszka, który po raz pierwszy pojawił się w "Na Wspólnej"  w pierwszych odcinkach.

Powrót Tomka do "Na Wspólnej" będzie jednak oznaczał zmianę aktora wcielającego się w tego bohatera. Kamila Krawczykowskiego zastąpi Krzysztof Chodorowski, którego fani seriali na pewno pamiętają jako Łukasza Domirskiego z "Aż po sufit" lub "Bambo" z "Czasu honoru. Powstanie".

Przeczytaj: Na Wspólnej. Kinga ma nowego kochanka? Kim jest Harry?

W 2287 odcinku "Na Wspólnej" Igor spotka się po latach z Tomkiem na prośbę ich ojca Leszka. Jak podaje "Świat Seriali" Nowak skontaktuje się z Igorem, bo będzie miał problem z synem. Tomek rzucił studia hotelarskie i zadaje się z podejrzanymi ludźmi. Leszek będzie się bał, że chłopak wpadł w jakieś kłopoty.

Pierwsze spotkanie Igora i Tomka odbędzie się w barze Ziębów na Wspólnej. Młodszy syn Leszka ucieszy się, że brat zaprosił go do Warszawy, co pozwolił mu wyrwać się z Grodziska gdzie mieszka razem z ojcem i macochą Gabrysią (Ewa Gorzelak).

Patrz: Na Wspólnej. Ola wymieni lesbijkę Klaudię na chłopaka Błażeja?

Tomek da się poznać Igorowi jako typ imprezowicza, który lubi pić i palić i beztrosko podchodzi do życia. Opowie bratu, że zrezygnował ze studiów, bo hotelarstwo  go znudziło. Tomek zacznie namawiać Igora, żeby napili się i pogadali jak przyjaciele. Nowak się nie zgodzi, bo jak wyjaśni bratu ma dziecko i dziewczynę, którym nie spodobałoby się, gdyby wrócił pijany do domu.

Brat Igora straci dobry humor gdy usłyszy, że ten chce mu pomóc wyrwać się z problemów i przy okazji lepiej go poznać. Ostatecznie Tomek zamieszka u Igora. Zarówno Nowak jak i jego ukochana Elżbieta (Paulina Chapko) szybko przekonają się co znaczy mieć pod jednym dachem dojrzewającego buntownika.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: