SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Tosia nie daje znaku życia! Zuza i Kamil nie wiedzą co z Tosią

Na Wspólnej. Tosia nie daje znaku życia! Zuza i Kamil nie wiedzą co z Tosią

06.06.2016, godz. 07:30
Na Wspólnej odc. 2285. Tosia (Julia Lewenfisz-Górka), Zuza (Małgorzata Socha), Kamil (Kazimierz Mazur)
Na Wspólnej odc. 2285. Tosia (Julia Lewenfisz-Górka), Zuza (Małgorzata Socha), Kamil (Kazimierz Mazur) foto: TVN/X-NEWS, nawspolnej.tvn.pl

Chwile grozy w "Na Wspólnej"! Po tym jak Tosia (Julia Lewenfisz-Górka) wyjechała ze swoim ojcem, Piotrem Kornackim (Łukasz Matecki) na ferie w góry, Zuza (Małgorzata Socha) i Kamil (Kazimierz Mazur) cały czas myślą o swojej córce. W 2285 odcinku "Na Wspólnej" szaleję z niepokoju o Tosię, bo dziewczynka nie odbiera od nich telefonów, a pogoda w miejscu gdzie przebywa razem z Kornackim gwałtownie się pogarsza. Hofferowie nie wiedzą co się stało z Tosią i odchodzą o zmysłów ze strachu.

"Na Wspólnej" odcinek 2285 - poniedziałek, 6.06.2016, o godz. 20.15 w TVN

Zuza i Kamil z "Na Wspólnej" zgodzili się na wyjazd Tosi z Kornackim w góry, bo nie chcą zabraniać córce kontaktów z biologicznym ojcem. Tym bardziej, że dziewczynka cały czas się waha czy nie powinna z nim zamieszkać. Kocha Hofferów jak prawdziwym rodziców, ale czuje też więź z Kornackim.

Patrz: Na Wspólnej. Zuza i Kamil stracą córkę! Tosia wyprowadzi się do Kornackiego

Sytuacja jest o tyle skomplikowana, bo w grę wchodzą nie tylko uczucia Tosi, lecz także jej przyszłość. Kornacki już raz wyparł się córki. Po śmierci jej matki nie chciał wziąć Tosi do siebie. Teraz tłumaczy się tym, że nie wiedział o jej istnieniu, że była kochanka Magda Lipiec (Małgorzata Klara) nigdy nie powiedziała mu o ciąży.

Bliskie relacje, które połączyły Tosię i jej ojca niepokoją Zuzę i Kamila, którzy cały czas obawiają się, że stracą córkę. Nie zamierzają jednak zabrać dziewczynce widywać się z tatą. Właśnie dlatego zgodzili się, by Tosia i Kornacki wyjechali razem.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Nowe odcinki Na Wspólnej przez wakacje 2016 w TVN

W 2285 odcinku "Na Wspólnej" Zuza i Kamil drżą ze strachu o Tosię, która nie daje żadnego znaku życia. Do głowy przychodzą im najczarniejsze myśli. W górach, gdzie przebywa Tosia z Kornackimi gwałtownie pogarsza się pogoda, więc nie wiadomo co się z nim dzieje.

Przerażona Zuza nie może dodzwonić się do córki… Zdenerwowanie Hofferów udziela się też Uli (Anna Niedźwiecka), która bardzo przeżywa wyjazd siostry. Ula pyta rodziców co się stało z Tosią, lecz oni nie są w stanie jej odpowiedzieć.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: