SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Basia dostanie zdjęcia Smolnego z prostytutkami - ZWIASTUN

Na Wspólnej. Basia dostanie zdjęcia Smolnego z prostytutkami - ZWIASTUN

02.06.2016, godz. 07:30
Na Wspólnej 2284, Basia (Grażyna Wolszczak)
Na Wspólnej 2284, Basia (Grażyna Wolszczak) foto:

Basia (Grażyna Wolszczak) dowie się o zdradzie męża! Smolny (Łukasz Konopka) zaszalał na spotkaniu z radnym z Krakowa. Niestety w 2284 odcinku "Na Wspólnej" zdjęcia z imprezowego wieczoru trafią w ręce Brzozowskiej! Co gorsza okaże się, że Najmrodzki (Radosław Osypiuk) i jego asystentka (Martyna Grenkowicz) wcale nie są tymi, za których się podawali! Co będzie z Basią i Krzysztofem? Czyżby szykował się rozwód w nowych odcinkach "Na Wspólnej" w wakacje 2016?

"Na Wspólnej" odcinek 2284 - czwartek, 2.06.2016, o godz. 20.15 w TVN

W "Na Wspólnej" Smolny postanowił robić interesy z radnymi z Krakowa, ale na spotkaniu z Najmrodzkim (Radosław Osypiuk) wypił za dużo alkoholu i wylądował w łóżku z jego asystentka (Martyna Grenkowicz)! Nad ranem Krzysztof zupełnie nic nie pamiętał. Wszystko zostało jednak uwiecznione na zdjęciach, które wkrótce trafią w ręce jego żony.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Kinga ma nowego kochanka? Kim jest Harry?

W 2283 odcinku "Na Wspólnej" Smolny próbuje skontaktować się z Najmrodzkim. Okazuje się jednak, że w Urzędzie Miasta nie pracuje osoba o takim nazwisku. Niespodziewanie Krzysztofa wzywa Gabryszewski i pokazuje mu teczkę zawierającą kompromitujące go zdjęcia.

W 2284 odcinku "Na Wspólnej" Krzysztof jest przekonany, że za prowokacją, która zniweczyła jego plany, stoi Gabryszewski. Zdaniem Krzysztofa, biznesmen chce pozbyć się wspólnika i samemu zrealizować inwestycję. Tymczasem Basia znajduje w skrzynce kopertę z tymi samymi, kompromitującymi jej męża zdjęciami - Nie rób ze mnie idiotki! - krzyknie Basia, gdy Smolny wróci do domu.

Zobacz: Na Wspólnej. Ola wymieni lesbijkę Klaudię na chłopaka Błażeja?

Czy Basia wybaczy mężowi? A może zdjęcia przeleją czarę goryczy i otworzą Basi oczy? Bardzo możliwe, że Brzozowska wkrótce zdecyduje się na rozwód. Z Krzysztofem od dawna nie układa jej się najlepiej. A te zdjęcia... Tego Basia już nie zniesie!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz ZWIASTUN 2284 odcinka "Na Wspólnej" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: