SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Ola wymieni lesbijkę Klaudię na chłopaka Błażeja?

Na Wspólnej. Ola wymieni lesbijkę Klaudię na chłopaka Błażeja?

07.05.2016, godz. 10:11
Na Wspólnej odcinek 2276. Ola (Marta Wierzbicka), Błażej (Jakub Świderski)
Na Wspólnej odcinek 2276. Ola (Marta Wierzbicka), Błażej (Jakub Świderski) foto: TVN/X-NEWS

Nowy chłopak w życiu Oli (Marta Wierzbicka) z "Na Wspólnej" zniszczy jej związek z Klaudią (Julia Trembecka)? Kochanka Oli nie zapanuje nad zazdrością kiedy w 2283 odcinku "Na Wspólnej" dowie sie, że Zimińska ukrywa przed nią spotkania z Błażejem (Jakub Świderski). Klaudia zaatakuje Błażeja i oskarży Olę, że flirtuje za jej plecami z chłopakiem.

"Na Wspólnej" odcinek 2283 - środa, 1.06.2016, o godz. 20.15 w TVN

Błażej, nowy bohater w "Na Wspólnej", którego Ola i Klaudia poznały niedawno w klubie, zagrozi romansowi lesbijek! Przystojny chłopak doprowadzi Klaudię do szału kiedy zacznie kręcić się koło Olki. Spodoba się natomiast Markowi Zimińskiemu, który w 2281 odcinku "Na Wspólnej" pozna nowego kolegę Oli i odzyska nadzieję na to, że być może jego córka znów zmieni orientację seksualną.

Patrz: Na Wspólnej. Michał odkryje, że Julia nie była w ciąży i udawała stratę dziecka. Zostawi kochankę?

Znajomość Oli i Błażeja zacznie nabierać rumieńców kiedy chłopak stanie się częstym gościem w restauracji Marka " Tam, gdzie zawsze". Zimiński od razu zauważy, że Błażej jest zainteresowany Olą nie tylko jak zwykły kumpel. I choć Danuta (Lucyna Malec) przypomni mężowi, że Olka ma przecież Klaudię, to Marek się tym nie przejmie.

W 2283 odcinku "Na Wspólnej" między Klaudią i Błażejem dojdzie do ostrej rywalizacji o Olę. Z ust lesbijki padną mocne słowa. Klaudia zażąda od kolegi Oli, by dał jej spokój, bo ona nie jest nim zainteresowana. Błażej odpowie, że jest wytrwały i nie zrezygnuje tak łatwo z Olki.

Szalejąca z zazdrości Klaudia zarzuci Oli, że ją okłamuje, że flirtuje z Błażejem i spotyka się z nim za jej plecami. Kochanki zaczną się kłócić, a kryzys w ich związku wykorzysta Błażej.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Maks wyrzuci Ilonę z mieszkania! Iza uderzy kochankę syna

- Błażej będzie ciekawą alternatywą dla Oli. Postara się wnieść trochę radości w jej życie, pokazać, że związek z związek z mężczyzną może być fantastyczny. Że jednak facet to facet. Mam nadzieję, że będzie pozytywną postacią. Zobaczymy co dalej wymyślą scenarzyści "Na Wspólnej" - powiedział Jakub Świderski w wywiadzie dla magazynu "Tele Tydzień".

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: