SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Kinga ma nowego kochanka? Kim jest Harry?

Na Wspólnej. Kinga ma nowego kochanka? Kim jest Harry?

16.05.2016, godz. 11:07
Na Wspólnej odcinek 2240, Kinga (Ilona Wrońska), Michał (Robert Kudelski)
Na Wspólnej odcinek 2240, Kinga (Ilona Wrońska), Michał (Robert Kudelski) foto: TVN/X-NEWS

Czy Kinga (Ilona Wrońska) z "Na Wspólnej" wróci na Michała (Robert Kudelski) teraz kiedy rozstał się z Julią (Katarzyna Kołeczek), która udawała, że jest w ciąży i okłamała go w sprawie poronienia? Wygląda na to, że Kinga już rozpoczęła nowe w życie w Anglii. Dowód? W 2282 odcinku "Na Wspólnej" Michał dowiaduje się, że najpewniej jego była żona ma już nowego kochanka. Co więcej, Harry (Sean Palmer) mieszka z Kingą i jej synem Ignasiem (Bartek Kaszuba)!

"Na Wspólnej" odcinek 2282 - wtorek, 31.05.2016, o godz. 20.15 w TVN

Kinga Brzozowska z "Na Wspólnej" trzy miesiące temu wyjechała do pracy do Anglii. Przyjęła propozycję świętnie płatnego stażu w Londynie i rozstała się z Michałem kiedy dowiedziała się, że jej były mąż będzie miał dziecko ze swoją kochanką Julią. Teraz jednak wszystko się zmieniło. Brzozowski już wie, że Julia nigdy nie była w ciąży. Mało tego - udawała poronienie i chciała go zmusić, by znów postarali się o dziecko. Po tym jak Michał dowiedział się o kłamstwach Julii zerwał z nią defintywnie.

Patrz: Na Wspólnej. Powrót Kingi Brzozowskiej. Ilona Wrońska wróciła do Na Wspólnej po urlopie

W 2282 odcinku "Na Wspólnej" Michał ma nadzieję na odbudowanie związku z Kingą. Dzwoni do Anglii. Telefon jego żony odbiera obcy mężczyzna. Przedstawia się jako Harry i informuje Michała, że Kinga właśnie wyszła. Brzozowski jest zaskoczony słyszać głos Anglika, więc od razu chce ustalić wszystkie szczegóły.

Tym razem jednak kontaktuje się z Ignasiem. To od syna dowiaduje się, że Harry to nowy kolega Kingi, z którym od niedawna mieszkają. Ignać przedstawia ojcu Harry'ego, a w głowie Brzozowskiego pojawia się tylko jedna myśl - Kinga już się pocieszyła po ich rozstaniu w ramionach innego mężczyzny.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Kuba Wesołowski pierwszy raz o odejściu z Na Wspólnej

Harry wita się z Michałem przyjacielskim tonem. W ogóle nie jest zakłopotany telefonem byłego męża Kingi. Z kolei Michał bije się z myślami, że to już naprawdę koniec, że Kinga już do niego nie wróci. Co będzie dalej z Brzozowskimi? Czas pokaże w nowych odcinkach "Na Wspólnej" w czerwcu 2016.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: