SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Smolny zdradzi Basię i nic nie będzie pamiętał - ZWIASTUN

Na Wspólnej. Smolny zdradzi Basię i nic nie będzie pamiętał - ZWIASTUN

22.05.2016, godz. 08:50
Na Wspólnej 2279, Smolny (Łukasz Konopka), asystentka Najmrodzkiego (Martyna Grenkowicz)
Na Wspólnej 2279, Smolny (Łukasz Konopka), asystentka Najmrodzkiego (Martyna Grenkowicz) foto:

Sensacyjna zdrada w "Na Wspólnej"! Krzysztof Smolny (Łukasz Konopka) zabawi się ze swoimi przyszłymi współpracownikami. Radny z Krakowa - Najmrodzki (Radosław Osypiuk) - i jego asystentka (Martyna Grenkowicz) docenią profesjonalizm Smolnego i wzniosą toast. W 2279 odcinku "Na Wspólnej" niewinne spotkanie biznesowe przerodzi się w prawdziwą pijacką balangę. W efekcie Krzysztof zdradzi Basię (Grażyna Wolszczak) z zupełnie obcą kobietą! Rankiem obudzi się w łóżku i zobaczy obok siebie półnagą asystentkę.

"Na Wspólnej" odcinek 2279 - środa, 25.05.2016, o godz. 20.15 w TVN

W "Na Wspólnej" Krzysztof Smolny głęboko wierzy w swój nowy interes. Mąż Basi chce otworzyć wypożyczalnię samochodów elekrycznych, a jego projektem będą zainteresowani radni z Krakowa.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Kinga ma nowego kochanka? Kim jest Harry?

W 2279 odcinku "Na Wspólnej" Smolny spotka się z przedstawicielem rady miasta Krakowa - Najmrodzkim - i z jego uroczą asystentką. Radni będą zainteresowani projektem wypożyczalni aut elektrycznych. Najmrodzkiego zachwyci profesjonalizm Krzysztofa. Zaproponuje mu toast za udaną współpracę.

Wieczór przebiegnie w imprezowej atmosferze. W efekcie, w 2280 odcinku "Na Wspólnej", Smolny obudzi się w pokoju hotelowym i nie będzie pamiętał zbyt wiele z poprzedniej nocy. Na dodatek z łazienki wyjdzie półnaga asystentka Najmrodzkiego...

Zobacz: Na Wspólnej. Ola wymieni lesbijkę Klaudię na chłopaka Błażeja?

Czy Basia dowie się o zdradzie męża? Czy interes dojdzie do skutku? Smolny chciał tylko ubić interes a zaliczył upojną noc z nowo poznaną blondynką!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz ZWIASTUN 2279 odcinka "Na Wspólnej" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: