SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Ola i Klaudia już nie ukrywają swojego romansu - ZWIASTUN 2278 odcinka

Na Wspólnej. Ola i Klaudia już nie ukrywają swojego romansu - ZWIASTUN 2278 odcinka

23.05.2016, godz. 19:15
Na Wspólnej 2278, Ola (Marta Wierzbicka), Klaudia (Julia Trembecka)
Na Wspólnej 2278, Ola (Marta Wierzbicka), Klaudia (Julia Trembecka) foto:

Ola (Marta Wierzbicka) i Klaudia (Julia Trembecka) wychodzą z ukrycia. W 2278 odcinku "Na Wspólnej" Zimińska zorganizuje dla ukochanej urodzinowe przyjęcie niespodziankę podczas którego wszystko się wyda. Znajomi studentek przyłapią je na lesbijskim pocałunku! Jaka będzie ich reakcja? W "Na Wspólnej" Klaudia będzie zachwycona, że już nie musi udawać, że Ola jest tylko jej przyjaciółką.

"Na Wspólnej" odcinek 2278 - wtorek, 24.05.2016, o godz. 20.15 w TVN

W "Na Wspólnej" Ola wbrew rodzicom postanowiła związać się z kobietą. Klaudia od początku ją uwodziła i w końcu osiągnęła swój cel. Zimińska wydaje się być szczęśliwa i szalenie zakochana w koleżance z roku.

Zobacz: Na Wspólnej online odcinek 2278 na player.pl za darmo dostępny w interneciec

Do tej pory dziewczyny udawały, że są po prostu dobrymi koleżankami. Teraz sytuacja się zmieni, bo ich wspólni znajomi przyłapią dziewczyny na namiętnym pocałunku!

W 2278 odcinku "Na Wspólnej" Ola przygotowuje dla Klaudii urodzinowe przyjęcie niespodziankę. Zaprasza najbliższych przyjaciół. Kiedy wszystko jest gotowe, Zimińska zwabia ukochaną do swojego mieszkania, obiecując jej intymny wieczór. Nie przewidziała jednak, że Klaudia zacznie ją namiętnie całować już od progu.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Maks rzuci Iloną Zdybicką

Znajomi lesbijek zostaną wprawieni w osłupienie. Szczęki dosłownie opadną im na podłogę! Cóż... kiedyś i tak by się dowiedzieli. Od teraz dziewczyny przynajmniej nie muszą się kryć ze swoimi uczuciami.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz ZWIASTUN 2278 odcinka "Na Wspólnej" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: