SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Maks rzuci Iloną Zdybicką

Na Wspólnej. Maks rzuci Iloną Zdybicką

04.05.2016, godz. 15:15
Na Wspólnej odcinek 2276, Ilona (Anna Samusionek), Iza (Anna Korcz)
Na Wspólnej odcinek 2276, Ilona (Anna Samusionek), Iza (Anna Korcz) foto: TVN/X-NEWS

Koniec związku Ilony (Anna Samusionek) i Maksa (Adam Fidusiewicz) z "na Wspólnej"! W 2278 odcinku "Na Wspólnej" Brzozowski rzuci Zdybicką, bo będzie przekonany o jej zdradzie z urzędnikiem. Decyzję Maksa poprą Iza (Anna Korcz) i Michał (Robert Kudelski), którzy od początku byli uczuleni na Ilonę. Czy Zdybicka znajdzie sposób, by zatrzymać przy sobie Maksa?

"Na Wspólnej" odcinek 2278 - wtorek, 24.05.2016, o godz. 20.15 w TVN

Ale się porobiło! W 2278 odcinku "Na Wspólnej" związek Ilony i Maksa dobiegnie końca. Wszystko przez romans Zdybickiej z urzędnikiem!

Zobacz: Na Wspólnej. Maks wyrzuci Ilonę z mieszkania! Iza uderzy kochankę syna

Ilona była gotowa pójść do łóżka z obcym facetem, który jako urzędnik mógł uratować jej firmę przed bankructwem. Zdybicka posunęła się do najgorszego i zdradziła ukochanego żeby chronić interesy! Miarka się przebrała.

Gdy Iza dowiedziała się o tym, że Ilona kolejny raz zniszczyła życie jej syna, złożyła jej niezapowiedzianą wizytę i spoliczkowała ją! A Maks? On postanowił raz na zawsze skończyć ze Zdybicką.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Michał dowie się, że Julia nie była w ciąży i udawała poronienie

W 2278 odcinku "Na Wspólnej" Brzozowski zaproponuje Zdybickiej spotkanie - Zamierzam odejść z firmy. Nie będą ci utrudniać kontaktów z synem. Możesz go odwiedzać w wyznaczonych dniach - powie oschle i pójdzie do Michała.

Maks wyzna, że nie ma powodów do radości, bo spławił Ilonę, choć na prawdę ją kochał... - Rozstałem się z Iloną. Naprawdę ją kochałem i tym bardziej jest mi ciężko, że znowu się zawiodłem - powie Michałowi Brzozowski.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: