SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Ola będzie miała wypadek! Wpadnie pod samochód - ZWIASTUN 2276 odcinka

Na Wspólnej. Ola będzie miała wypadek! Wpadnie pod samochód - ZWIASTUN 2276 odcinka

18.05.2016, godz. 20:30
Na Wspólnej odcinek 2276. Ola (Marta Wierzbicka), Błażej (Jakub Świderski)
Na Wspólnej odcinek 2276. Ola (Marta Wierzbicka), Błażej (Jakub Świderski) foto: TVN/X-NEWS

Wypadek w "Na dobre i na złe"! Ola (Marta Wierzbicka) o mały włos nie wpadnie pod samochód. Sprawcą wypadku okaże się Błażej (Jakub Świderski), chłopak, którego niedawno poznała w klubie. W 2276 odcinku "Na Wspólnej" Błażej w ramach przeprosin zaproponuje Zimińskiej spotkanie, ale ona się nie zgodzi. Niedługo jednak zmieni zdanie i zacznie randkować z kolegą, a Klaudia (Julia Trembecka) zrobi się poważnie zazdrosna!

"Na Wspólnej" odcinek 2276 - czwartek, 19.05.2016, o godz. 20.15 w TVN

W 2276 odcinku "Na Wspólnej" Ola, idąc do chorej Klaudii, omal nie wpada pod samochód. Kierowcą okazuje się mężczyzna, który kilka dni temu, podczas imprezy, chciał poprosić ją do tańca.

Zobacz: Na Wspólnej. Ola wymieni lesbijkę Klaudię na chłopaka Błażeja?

Teraz przystojny Błażej nie zmarnuje ani chwili i proponuje Zimińskiej randkę. Kiedy dziewczyna odmawia, chłopak wysyła jej wiadomość. Niestety, esemesa odczytuje Klaudia.

Kochanka Oli zrobi się szalenie zazdrosna. Będzie miała powody? Jasne, że tak! Błażej to zdobywca i nie odpuści, nim nie skradnie Zimińskiej serca. Już w 2283 odcinku "Na Wspólnej" Klaudia okryje, że Ola w tajemnicy przed nią spotyka się z nowym kolegą.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Kinga ma nowego kochanka? Kim jest Harry?

Błażej zagrozi lesbijskiemu związkowi Oli, a to ucieszy Marka (Grzegorz Gzyl), który odzyska nadzieję na to, że jego córka zmieni orientację seksualną. Zimińscy bardzo polubią nowego adoratora córki.

- Błażej będzie ciekawą alternatywą dla Oli. Postara się wnieść trochę radości w jej życie, pokazać, że związek z związek z mężczyzną może być fantastyczny. Że jednak facet to facet. Mam nadzieję, że będzie pozytywną postacią. Zobaczymy co dalej wymyślą scenarzyści "Na Wspólnej" - powiedział Jakub Świderski w wywiadzie dla magazynu "Tele Tydzień".

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz ZWIASTUN 2276 odcinka "Na Wspólnej" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: