SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Maks śledzi Ilonę i przyłapuje ją z kochankiem - ZWIASTUN 2275 odcinka

Na Wspólnej. Maks śledzi Ilonę i przyłapuje ją z kochankiem - ZWIASTUN 2275 odcinka

18.05.2016, godz. 07:15
Na Wspólnej odcinek 2275, Ilona (Anna Samusionek), urzędnik (Marek Kasprzyk), Maks (Adam Fidusiewicz)
Na Wspólnej odcinek 2275, Ilona (Anna Samusionek), urzędnik (Marek Kasprzyk), Maks (Adam Fidusiewicz) foto:

Zdrada Ilony Zdybickiej (Anna Samusionek) z "Na Wspólnej" wychodzi na jaw! Maks Brzozowski (Adam Fidusiewicz) długo łudził sie, że jego kochanka się zmieniła i jest mu wierna. W 2275 odcinku "Na Wspólnej" podejrzewa, że Ilona coś przed nim ukrywa. Nie myli się. Śledzi ją i przyłapuje ją z kochankiem, urzędnikiem (Marek Kasprzyk) ze skarbówki. Zobaczcie zwiastun 2275 odcinka "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 2275 - środa, 18.05.2016, o godz. 20.15 w TVN

O tym, że Ilona Zdybicka z "Na Wspólnej" jest zdolna do wszystkiego, by osiągnąć swój cel wiedzą już wszyscy. Tylko Maks naiwnie wierzy, że jego życiowa partnerka, z którą wychowuje ich syna Wiktorka (Michał Szyszkowski) nie jest taką femme fatale na jaką wygląda.

Choć wiele razy zawiódł się na Zdybickiej i został przez nią boleśnie zraniony, to nadal nie dostrzega w niej przebiegłej manipulatorki i oszustki. Nawet się nie domyśla, że Ilona miała romans z naczelnikiem urzędu skarbowego, by uratować firmę przed bankructwem. Uwodzicielskie sztuczki Ilony podziałały na urzędnika tak skutecznie, że odblokował konta firmy gdy wybuchła afera z niepłaconymi składkami.

Patrz: Na Wspólnej. Powrót brata Igora. Krzysztof Chodorowski w Na Wspólnej jako Tomek, drugi syn Leszka

Klapki spadają Maksowi z oczu dopiero w 2275 odcinku "Na Wspólnej". Kiedy zauważa, że Ilona dostała piękny kosz kwiatów, od razu próbuje ustalić kto obdarował ją takim prezentem. Zdybicka chowa, a potem wyrzuca bilecik od urzędnika, a Maksa przekonuje to podarunek od jednego z kontrahentów.

Brzozowski nie wierzy ukochanej, więc zaczyna ją śledzić. Jest świadkiem potajemnego spotkania Zdybckiej z naczelnikiem Urzędu Skarbowego, która kilka tygodni temu omal nie doprowadził ich firmy do bankructwa. Od razu orientuje się, że nie jest to zwyczajna służbowa rozmowa, ale schadzka kochanków.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Maks wyrzuci Ilonę z mieszkania! Iza uderzy kochankę syna

Kochanek Zdybickiej próbuje namówić ją na kolejną randkę. - Poczekaj... Są jeszcze uczucia... Ale Ilona nie chce o tym słyszeć. Umowę mieli jasną - seks zamiast łapówki w zamian za umożenie sprawy niezapłaconych składek do skarbówki. W tej jednej chwili Maks zdaje sobie sprawę, że Ilona go zdradziła...

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

 

Zobacz ZWIASTUN 2275 odcinka "Na Wspólnej" >>>Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: