SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Michał dowie się od lekarza, że Julia nie była w ciąży i nie poroniła - ZWIASTUN 2273 odcinka

Na Wspólnej. Michał dowie się od lekarza, że Julia nie była w ciąży i nie poroniła - ZWIASTUN 2273 odcinka

13.05.2016, godz. 07:05
Na Wspólnej odcinek 2273. Julia (Katarzyna Kołeczek), Michał (Robert Kudelski)
Na Wspólnej odcinek 2273. Julia (Katarzyna Kołeczek), Michał (Robert Kudelski) foto: TVN/X-NEWS

Kłamstwo w serialu "Na Wspólnej" ma krótkie nogi! Julia (Katarzyna Kołeczek) udawała, że jest w ciąży, bo chciała złapać Michała (Robert Kudelski) na dziecko. Kochanka Michała miała problem z zajściem w ciążę, więc gdy termin "udawanej ciąży" przekroczył 3 miesiące, Julia wymyśliła poronienie. W 2273 odcinku "Na Wspólnej" intrygantka namawia Brzozowskiego na kolejne dziecko, a on w tajemnicy przed nią odwiedza jej ginekologa i poznaje całą prawdę... Zobaczcie zwiastun 2273 odcinka Na Wspólnej.

"Na Wspólnej" odcinek 2273 - poniedziałek, 16.05.2016, o godz. 20.15 w TVN

W "Na Wspólnej" Julia chciała złapać Michała na dziecko, a on dał się nabrać. To właśnie przez "ciążę" Julki rozstał się z Kingą (Ilona Wrońska), a ona wyjechała do Londynu.

Patrz: Na Wspólnej. Maks rzuci Iloną Zdybicką

Michał trzy miesiące żył w przekonaniu, że niedługo po raz drugi zostanie ojcem, ale gdy wyjechał służbowo z Warszawy, Julia postanowiła przerwać ciąg kłamstw i powiedziała mu, że poroniła.

To był dla Brzozowskiego dramat. Mężczyzna nie zdawał sobie sprawy, że jego kochanka jest po prostu dobrą aktorką... Ale każde kłamstwo ma krótkie nogi.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Ola wymieni lesbijkę Klaudię na chłopaka Błażeja?

W 2273 odcinku "Na Wspólnej" Julia nalega, żeby znów zaczęli starać się o dziecko, ale Michał boi się o jej zdrowie. W tajemnicy przed Zdrojewską idzie do ginekologa. Chce zapytać, czy to nie za wcześnie po poronieniu. Tak odkrywa, że jego ukochana nigdy nie była w ciąży.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz ZWIASTUN 2273 odcinka "Na Wspólnej" >>>


Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: