SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Awantura u Zimińskich! Ola ucieka z domu. Marek i Danuta nie akceptują córki lesbijki

Na Wspólnej. Awantura u Zimińskich! Ola ucieka z domu. Marek i Danuta nie akceptują córki lesbijki

05.05.2016, godz. 20:52
Na Wspólnej odcinek 2269, Ola (Marta Wierzbicka), Marek (Grzegorz Gzyl), Danuta (Lucyna Malec)
Na Wspólnej odcinek 2269, Ola (Marta Wierzbicka), Marek (Grzegorz Gzyl), Danuta (Lucyna Malec) foto:

Rodzinę Zimińskich z "Na Wspólnej"  czekają trudne chwile. Ola (Marta Wierzbicka) przyzna się rodzicom do swojego związku z Klaudią (Julia Trembecka). Marek (Grzegorz Gzyl) i Danuta (Lucyna Malec) będą mieli nadzieję, że lesbijski romans jest tylko chwilowym kaprysem ich córki. W 2269 odcinku "Na Wspólnej" Zimińscy stracą jednak Olę. Ich córka ucieknie z domu i do kochanki. To cios w serce Marka i jego żony.

"Na Wspólnej" odcinek 2269 - poniedziałek, 9.05.2016, o godz. 20.15 w TVN

W "Na Wspólnej" Ola postanowi powiedzieć ojcu o zmianie swojej orientacji i przyzna mu się do romansu z kobietą. - Kocham Klaudię - powie studentka, a Zimiński będzie załamany.

Zobacz: Na Wspólnej. Julia wmówi Michałowi, że poroniła!

Marek będzie przekonany, że wybór córki będzie ciosem w serce Danuty. Gdy kobieta wróci z pracy, Marek poinformuje ją o związku Oli. - Młodzi ludzie bywają niestali w uczuciach i być może Ola za jakiś czas uzna, że związek z Klaudią to nie to? - zacznie pocieszać się Danka.
-A co, jeśli tak się nie stanie? Może nigdy nie zatańczymy na weselu córki i nie dochowamy się wnuków? - załamie się Zimiński.

Gdy Ola zorientuje się, że ojciec powiedział mamie o wszystkim będzie na niego zła i po ostrej wymianie zdań wyzna, że to nie jest "związek na pokaz" i nie wynika z jej złych doświadczeń z mężczyznami. Studentka uzna, że naprawdę się zakochała.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Ilona Zdybicka i Maks Brzozowski zbankrutują

Gdy w 2269 odcinku "Na Wspólnej" Zimińscy nie zaakceptują związku córki, Ola wyniesie się z domu. Klaudia zaproponuje jej, żeby razem zamieszkały i problem zmartwionych rodziców zniknie.

Niestety nie na długo. W 2271 odcinku "Na Wspólnej" Marek wyciągnie do Oli rękę na zgodę i zaprosi ją na obiad razem z partnerką. Spotkanie nie będzie przebiegało w miłej atmosferze, bo Zimiński nie będzie mógł się powstrzymać i obrazi Klaudię!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: