SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Romans Oli i Klaudii zagrożony! Ola pozna nowego chłopaka

Na Wspólnej. Romans Oli i Klaudii zagrożony! Ola pozna nowego chłopaka

05.04.2016, godz. 08:45
Na Wspólnej odc. 2251. Ola (Marta Wierzbicka), Klaudia (Julia Trembecka)
Na Wspólnej odc. 2251. Ola (Marta Wierzbicka), Klaudia (Julia Trembecka) foto: TVN/X-NEWS

Lesbijski związek w "Na Wspólnej" rozpadnie się przez mężczyznę? Ola (Marta Wierzbicka) i Klaudia (Julia Trembecka) świata poza sobą nie widzą. Ich romans nie tylko wygłupem czy eksperymentem. Dziewczyny naprawdę się w sobie zakochują. Jednak w 2265 odcinku "Na Wspólnej" zazdrość wkradnie się do ich związku. A wszystko przez Błażeja (Jakub Świderski), nowego chłopaka, któremu Ola wpadnie w oko podczas imprezy w klubie.

"Na Wspólnej" odcinek 2265 - poniedziałek, 2.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Czy romans Oli i Klaudii w "Na Wspólnej" przetwa pierwszą poważną próbę jaką będzie pojawienie się w życiu Zimińskiej nowego faceta? Namiętność, która połączyła młode studenki stała się początkiem ich sekretnego związku, który wciąż ukrywają przed światem, a zwłaszcza rodziną Oli.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Ola wstydzi się kochanki lesbijki, bo Klaudii chodzi tylko o seks

Między kochankami na razie układa się idealnie, ale już wkrótce sielanka się skończy. Powodem nieporozumień i pierwszych scen zazdrości będzie Błażej, przystojny mężczyzna, którego Ola i Klaudia poznają na imprezie w klubie w 2265 odcinku "Na Wspólnej".

Błażej nie będzie ukrywał, że jest zainteresowany Olą. Jak podaje "Świat Seriali" Klaudia nie będzie kryła swojej zazdrości o Olę. Gdy zobaczy Zimińską w towarzystwie faceta od razu wyjdzie z lokalu. Ola zostawi nowego znajomego i ruszy za Klaudią. I zapewni ją, że liczy się dla niej tylko ona, że jeśli mają być dalej razem to muszą sobie ufać.

Patrz: Na Wspólnej. Julia wmówi Michałowi, że poroniła!

Klaudia przyzna się Oli, że nigdy nie sypiała z biseksualną kobietą i po prostu boi się, że pewna dnia Zimińska się nią znudzi i zostawi ją dla mężczyzny. Ola zapewni kochankę, że bardzo poważnie trakuje ich związek i myśli o wspólnej przyszłości. Pytanie tylko co na to jej rodzice - Danuta (Lucyna Malec) i Marek (Grzegorz Gzyl)?

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: