SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Dominik oświadczy się Kasi?

Na Wspólnej. Dominik oświadczy się Kasi?

27.04.2016, godz. 12:29
Na Wspólnej odc. 2264. Dominik (Mateusz Gąsiewski), Kasia (Julia Chatys)
Na Wspólnej odc. 2264. Dominik (Mateusz Gąsiewski), Kasia (Julia Chatys) foto: TVN/X-NEWS/tvnplayer.pl

Czyżby w serialu "Na Wspólnej" szykował się ślub pary nastolatków? W 2264 odcinku "Na Wspólnej" Kasia (Julia Chatys) i Dominik (Mateusz Gąsiewski) spędzają kolejną noc razem, po której chłopak wręcza swojej ukochanej czerwone pudełko. Na widok prezentu Kasia jest pewna, że to oświadczyny. Dominik poprosi Kasię, by została jego żoną?

"Na Wspólnej" odcinek 2264 - czwartek, 28.04.2016, o godz. 20.15 w TVN

Kasia i Dominik z "Na Wspólnej" świata poza sobą nie widzą, a ich miłość rozkwita z każdym dniem. Jest tylko jeden problem - nastolatki nie mają zbyt wiele czasu dla siebie. W mieszkaniu Bergów trudno o intymną atmosferę sprzyjającą miłosnym zbliżeniom. Także u Renaty (Marta Janowska) i Sławka (Mariusz Słupiński), gdzie mieszka Dominik, zakochani nie mogą się cieszyć sobą.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Michał Mikołajczak nowym prawnikiem w Na Wspólnej. Dariusz Żbik namiesza w życiu Weroniki

Ostatnio Dominik wpadł na pomysł, by korzystać z mieszkania swojego kolegi. To tam zaprasza Kasię na randki, których finał następuje w łóżku. Ale to rozwiązanie tymczasowe. Zakochany chłopak wie, że Kasia zasługuje na znacznie więcej.

Dlatego też w 2264 odcinku "Na Wspólnej" po namiętnej nocy Dominik wręcza Kasi wyjątkowy prezent. Czerwone pudełeczko, w którym jest coś, dzięki czemu będą mogli nareszcie być razem bez żadnych przeszkód. W głowie Kasi od razu pojawia się myśl, że to oświadczyny. Kiedy jednak zagląda do środka znajduje tam klucze.

Patrz: Na Wspólnej. Pierwszy raz Kasi i Dominika. Zakochani tracą dziewictwo na dachu - ZDJĘCIA

Dominik tak bardzo chce zamieszkać z Kasią, że robi jej wielką niespodziankę i wynajmuje dla nich mieszkanie! Prosi szczęśliwą ukochaną, żeby to na razie była ich tajemnica…

Chcesz wiedzieć więcej o "Na Wspólnej"? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: