SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Ilona Zdybicka skusi urzędnika ze skarbówki na seks zamiast łapówki

Na Wspólnej. Ilona Zdybicka skusi urzędnika ze skarbówki na seks zamiast łapówki

13.04.2016, godz. 07:05
Na Wspólnej odc. 2263. Ilona Zdybicka (Anna Samusionek), Maks (Adam Fidusiewicz)
Na Wspólnej odc. 2263. Ilona Zdybicka (Anna Samusionek), Maks (Adam Fidusiewicz) foto:

W "Na Wspólnej" firma Maksa Brzozowskiego (Adam Fidusiewicz) i Ilony Zdybickiej (Anna Samusionek) doczekała się kontroli, a urząd skarbowy jest bezlitosny! W 2263 odcinku "Na Wspólnej" Zdybicka postanawia wręczyć urzędnikowi łapówkę, a gdy to nie skutkuje używa najskuteczniejszej broni - swojego seksapilu. Ilona zdradzi ukochanego z naczelnikiem urzędu, żeby uratować firmę!

"Na Wspólnej" odcinek 2263 - środa, 27.04.2016, o godz. 20.15 w TVN

Wszystko zaczyna się w 2261 odcinku "Na Wspólnej" gdy księgowa dzwoni do Maksa i informuje go o poważnych kłopotach finansowych firmy. Po kontroli skarbowej wszystkie konta zostały zablokowane.

Zobacz: Na Wspólnej. Julia wmówi Michałowi, że poroniła!

Przedsiębiorcy zwyczajnie nie płacili należytych składek i ktoś w końcu dobrał im się do skóry. W 2263 odcinku "Na Wspólnej" Maks i Ilona proszą naczelnika Urzędu Skarbowego, żeby odblokował ich konta. W przeciwnym razie firma zbankrutuje. Kiedy mężczyzna odmawia, Zdybicka postanawia dać mu łapówkę, na co Brzozowski nie chce się zgodzić.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Ilona Zdybicka i Maks Brzozowski zbankrutują

Ilona zrobi swoje i na osobności będzie próbowała wcisnąć urzędnikowi plik pieniędzy. On jednak nie skusi się na gotówkę i doda, że przekupienie pracownika placówki to kolejne przestępstwo. Zdybicka posunie się do wszystkiego, żeby ratować firmę. Użyje swojego seksapilu i tym razem mężczyzna nie będzie stawiać oporu.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: