SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Julia szantażowana. Michał zostawi Julię po stracie dziecka? - ZWIASTUN 2261 odcinka

Na Wspólnej. Julia szantażowana. Michał zostawi Julię po stracie dziecka? - ZWIASTUN 2261 odcinka

21.04.2016, godz. 20:50
Na Wspólnej odcinek 2260. Michał (Robert Kudelski), Julia (Katarzyna Kołeczek)
Na Wspólnej odcinek 2260. Michał (Robert Kudelski), Julia (Katarzyna Kołeczek) foto: TVN/X-NEWS

Czy Michał (Robert Kudelski) z "Na Wspólnej dowie się, że Julia (Katarzyna Kołeczek) nigdy nie była z nim w ciąży i cały czas go okłamywała. Kochanka Michała postara się o to, by jej nie zostawił. Wmówi Brzozowskiemu, że poroniła. W 2261 odcinku "Na Wspólnej" będzie świetnie grała rolę cierpiącej kobiety, która właśnie straciła dziecko. Załamany śmiercią dziecka Michał nie będzie miał serca zostawić Julii, choć wciąż kocha Kingę (Ilona Wrońska).

"Na Wspólnej" odcinek 2261 - poniedziałek, 25.04.2016, o godz. 20.15 w TVN

Kłamstwo Julii z "Na Wspólnej" jeszcze długo nie wyjdzie na jaw! Zdrojewska postara się o to, by Michał nigdy się nie dowiedział, że oszukała go w sprawie w ciąży, że nigdy nie spodziewała się jego dziecko.

Patrz: Na Wspólnej. Marta Wierzbicka o romansie Oli i Klaudii: Wolę seks z kobietami

W tym celu wymyśliła poronienie. W 2260 odcinku "Na Wspólnej" (emisja w czwartek, 21.04.2016, o godz. 20) Julia wpadła w panikę, bo jej plan szybkiego zajścia w ciążę nie wypali. A przecież Michał był przekonany, że to już trzeci miesiąc. Poduszka jako ciążowy brzuch to kiepski pomysł, więc Julia posunęła się jeszcze dalej.

Ucieszyła się na samą myśl, że Michał musi na trzy dni wyjechać służbowo. Podczas pożegnania Brzozowski poprosił Julię, by dbała o siebie. Po południu Zdrojewska zadzwoniła do kochanka i powiedziała mu, że poroniła.

Kiedy Michał wraca do Warszawy otacza kochankę opieką. Widząc rozpacz Julii zapewnia, że wszystko się ułoży, że jeszcze kiedyś będą mieli dziecka. Przebiegła Julia gra na emocjach Michała.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Powrót Kingi Brzozowskiej. Ilona Wrońska wróciła do Na Wspólnej po urlopie

W 2261 odcinku "Na Wspólnej" wyznaje mu, że nie będzie miała żalu jeśli od niej odejdzie, bo nie chce z nim być tylko z litości. Michał zostanie z Julią choć wciąż kocha Kingę. Nawet nie podejrzewa, że ciąża i poronienie Julii to jedno, wielkie kłamstwo. Brzozowski zapewnia ją, że razem przejdą przez ten trudny okres.

Tymczasem Zdrojewską zaczyna szantażować kobieta, od której kupiła zapis USG!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz ZWIASTUN 2261 odcinka "Na Wspólnej" >>>


Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: