SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Julia wmówi Michałowi, że poroniła!

Na Wspólnej. Julia wmówi Michałowi, że poroniła!

21.03.2016, godz. 07:45
Na Wspólnej odcinek 2221. Michał (Robert Kudelski), Julia (Katarzyna Kołeczek)
Na Wspólnej odcinek 2221. Michał (Robert Kudelski), Julia (Katarzyna Kołeczek) foto: TVN/X-NEWS

Okrutna intryga Julii (Katarzyna Kołeczek) z serialu "Na Wspólnej"! Kochanka Michała Brzozowskiego (Robert Kudelski) wcale nie jest z nim w ciąży, ale nie cofnie się przed niczym, by jej kłamstwo nie wyszło na jaw. Żeby udawać ciążę Julia kupi nielegalnie wyniki badań USG od kobiety, która naprawdę zostanie matką. A później wmówi Michałowi, że poroniła.  W 2260 odcinku "Na Wspólnej" przebiegła Julia wymyśli utratę dziecka, by Michał nigdy od niej nie odszedł.

Ciąża Julii z "Na Wspólnej" to jedno wielkie oszustwo, którego ofiarą padł Michał Brzozowski! Ze względu na dziecko, którego nie ma Kinga (Ilona Wrońska) zdecydowała się na wyjazd do Anglii. Nie chciała bowiem, by Michał zostawił dla niej Julię i tym samym pozbawiał swojego dziecka ojca.

O tym, że Julia wcale nie jest w ciąży widzowie dowiedzą się w 2247 odcinku "Na Wspólnej" (emisja w TVN w środę, 30.03.2016). Michał będzie chciał towarzyszyć Julii podczas USG, jednak kobieta spróbuje go od tego odwieść. W końcu Brzozowski da się przekonać i zostanie na korytarzu przed gabinetem. Nie wie, że w środku Zdrojewska zapyta ginekologa o sposoby na szybsze zajście w ciążę...

Przeczytaj: Na Wspólnej. Marta Wierzbicka o lesbijskim seksie Oli i Klaudii: Wolę seks z kobietami


Żeby nie wzbudzać żadnych podejrzeń Julia zdobędzie wyniki badań USG innej ciężarnej. Poprosi koleżankę, by pożyczyła jej nagranie USG. Wszystko po by jej kłamstwo jeszcze nie wyszło na jaw. Michał oglądając film wzruszy się na widok dziecka, nie wiedząc, że nie jest jego...

W 2260 odcinku "Na Wspólnej" intryga Julii wyjdzie na jaw. Michał wciąż nie będzie mógł zapomnieć o Kindze. Kochanka Brzozowskiego widząc to spróbuje złapać go na litość. Poinformuje go, że poroniła... W ten sposób nie tylko będzie mogła przestać udawać ciążę, ale także jeszcze bardziej przywiąże Michała do siebie.

Patrz: Na Wspólnej. Elżbieta odchodzi od Igora. Zostawia list pożegnalny

Przez długi czas Brzozowski będzie pogrożony w rozpaczy. Zapewni Julię, że nadal chce stworzyć z nią rodzinę. Nie zauważy, że jego ukochana stanie się coraz bardziej nerwowa. A to dlatego, że dziewczyna, od której Julia kupiła USG, zaczynue ją szantażować. Zagrozi, że o wszystkim powie Michałowi!

O oszustwie Julii Michał dowie się w zupełnie inny sposób. Nie będzie może uwierzyć w to, że jego kochanka nigdy nie była w ciąży! Czy wybaczy jej tak wielkie kłamstwo?

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: