SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Michel Moran z Masterchefa w Na Wspólnej. Marek Zimiński na kursie gotowania

Na Wspólnej. Michel Moran z Masterchefa w Na Wspólnej. Marek Zimiński na kursie gotowania

12.04.2016, godz. 07:45
Na Wspólnej odc. 2254. Marek Zimiński (Grzegorz Gzyl), Michel Moran
Na Wspólnej odc. 2254. Marek Zimiński (Grzegorz Gzyl), Michel Moran foto: TVN/X-NEWS

Michel Moran w obsadzie "Na Wspólnej"! Kogo słynny francuski kucharz i juror programu "Masterchef" zagra w popularnym serialu TVN? W 2254 odcinku "Na Wspólnej" widzowie po raz pierwszy zobaczą Michela Morana w roli samego siebie. Będzie organizował warsztaty kulinarne w swojej Akademii Kulinarnej, w których udział wezmą Marek Zimiński (Grzegorz Gzyl) i jego przyjaciel Stefan Dębek (Maciej Kujawski).

"Na Wspólnej" odcinek 2254 - wtorek, 12.04.2016, o godz. 20.05 w TVN

Michel Moran idzie w ślady Magdy Gessler i wystąpi w "Na Wspólnej"! Znakomity szef kuchni, którego widzowie znają z takich programów jak "MasterChef", "MasterChef Junior" i "Doradca smaku" poprowadzi warszaty kulinarne w swojej Akademii z udziałem dwóch bohaterów serialu - Marka Ziemińskiego i Stefana Dębka.

Patrz: Na Wspólnej. Julia poroni?! Kochanka Michała wmówi mu, że straciła dziecko

W 2254 odcinku "Na Wspólnej" przyjaciele zgłoszą się na szkolenie do francuskiego kucharza na dzień przed otwarciem ich własnej restauracji "Tam, gdzie zawsze". Dla Marka znajomość z Michelem Moranem zacznie się jednak dość pechowo. Na parkingu przed Akademią Kulinarną Michela Morana Zimiński uderzy swoim samochodem w zaparkowane obok auto i z przerażeniem odkryje, że należy ono słynnego kucharza. Zostawi mu za wycieraczką liścik z telefonem.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Ola ucieknie do kochanki Klaudii. Zimińscy nie zgodzą się na lesbijski romans córki

Jakby tego było mało Marek okaże się totalnym beztalenciem w kuchni. Podczas przyrządzania potraw omal nie wywoła gigantycznego pożaru. Michel Moran z politowaniem będzie patrzył na Zimińskiego, który bez żadnych umięjętności porywa się, by zostać restauratorem. Zimiński będzie jednak walczył o swoje dobre imię i postanowi udowodnić szefowi kuchni, że może się wszystkiego nauczyć.

Michel Moran będzie pod wrażeniem zapału Marka i nawet obieca mu, że zrobi z niego prawdziwego kucharza. Po kursie dzwoni kierowcy, który uszkodził mu samochód. Marek dopiero za którymś razem odbierze połączenie. Jaka zareaguje Moran gdy dowie się, że nieudolny kucharz z kursu zniszczył mu auto? Tego widzowie dowiedzą się w 2254 odcinku "Na Wspólnej.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Marta Kawczyńska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: