SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Wyrok w sprawie śmierci Mateuszka Berga. Doktor Godlewski niewinny

Na Wspólnej. Wyrok w sprawie śmierci Mateuszka Berga. Doktor Godlewski niewinny

08.04.2016, godz. 07:56
Na Wspólnej odcinek 2253, Bogdan (Wojciech Brzeziński), Joanna (Anna Cieślak)
Na Wspólnej odcinek 2253, Bogdan (Wojciech Brzeziński), Joanna (Anna Cieślak) foto:

Skandal w "Na Wspólnej"! Doktor Godlewski (Artur Dziurman) z "Na Wspólnej" uniewinniony przez sąd! W 2253 odcinku "Na Wspólnej" odbędzie się rozprawa sądowa w sprawie śmierci Mateuszka (Edward Przepiórka). Syn Bergów zmarł zaraz po porodzie, bo lekarz nie zgodził się na cesarskie cięcie. Joanna (Anna Cieślak) i Bogdan (Wojciech Brzeziński) winą za śmierć dziecka obwiniali ginekologa prowadzącego. Niestety mężczyzna nie odpowie za dramat Bergów i nie poniesie kary za to, że Mateuszek nie żyje!

"Na Wspólnej" odcinek 2253 - poniedziałek, 11.04.2016, w TVN o godz. 20.15

Zbliża się rozprawa sądowa w sprawie śmierci małego Mateuszka. Chłopczyk zmarł zaraz po porodzie, a Bogdan i jego żona postanowili walczyć o sprawiedliwość z lekarzem, którego zabrakło w decydujących chwilach.

Zobacz: Na Wspólnej. Julia wmówi Michałowi, że poroniła!

W 2253 odcinku "Na Wspólnej" Bogdan jest pewien, że ordynator Godlewski zostanie uznany winnym śmierci Mateuszka. Doktor zniknął w czasie porodu, a młodzi lekarze nie byli w stanie zapanować nad sytuacją. Wydarzenia rozgrywające się na sali sądowej szokują jego i Joannę.

W 2255 odcinku "Na Wspólnej" Bogdan nie może pogodzić się z wyrokiem sądu, uniewinniającym Godlewskiego. Roztrzęsiony przychodzi do szpitala i żąda od ordynatora przeprosin. Kiedy lekarz odmawia, Berg rzuca się na niego z pięściami.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Marta Wierzbicka o lesbijskim seksie Oli i Klaudii: Wolę seks z kobietami

Co się wydarzy w nowych odcinkach "Na Wspólnej"? Adwokat Bergów uprzedzał ich, że walka z wysoko ustawionym Godlewskim nie będzie łatwa...

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: