SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Włodek na diecie. Maria głodzi męża

Na Wspólnej. Włodek na diecie. Maria głodzi męża

17.03.2016, godz. 11:45
Na Wspólnej odc. 2241. Włodek Zięba (Mieczysław Hryniewicz), Maria (Bożena Dykiel)
Na Wspólnej odc. 2241. Włodek Zięba (Mieczysław Hryniewicz), Maria (Bożena Dykiel) foto: TVN/X-NEWS

Trudne czasy nastały dla Ziębów w "Na Wspólnej"! A to dlatego, że Maria (Bożena Dykiel) uparła się, żeby odchudzić Włodka (Mieczysław Hryniewicz), który ostatnio sporo utył i jest w fatalnej formie psychicznej. Nie dość, że Włodek musi przejść na restrykcyjną dietę, to jeszcze Maria męczy go na treningach. W 2247 odcinku "Na Wspólnej" głodzony przez żonę Zięba dochodzi do wniosku, że jak tak dalej pójdzie, to wkrótce umrze.

"Na Wspólnej" odcinek 2247 - środa, 30.03.2016, o godz. 20.15 w TVN

Dieta Włodka z "Na Wspólnej" to dla Marii sprawa życia i śmierci! Ziębowa za nic w świecie nie chce dopuścić, by jej mąż przez swoją otyłość miał problemy ze zdrowiem. Dlatego ostro się za niego wzięła! Nie dość, że zmiemia nawyki żywieniowe Włodka, to jeszcze zmusza go treningów.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Ola ma kochankę! Namiętny seks Oli z Klaudią - ZDJĘCIA

Włodek strasznie jęczy widząc zdrowe jedzenie na stole. Maria zgadza się odpuścić mu restrykcyjną dietę, jeśli mąż zacznie trenować pod jej okiem! Zięba się zgadza – nie wiedząc biedny, co czyni. W 2247 odcinku "Na Wspólnej" szybko jednak przekonuje się, że Maria to prawdziwy tyran.

Do akcji odchudzania Włodka jego żona angażuje prawie całą rodzinę. Córka Monika (Sylwia Gliwa) na polecenie Marii opracuje plan drastycznej diety. Wnuk Franek (Natan Czyżewski) dostaje zadanie filmowania dziadka podczas treningu w parku. Z kolei Maria czuwa nad całościa i nie dopuszcza, by Włodek coś podjadał na boku.

Patrz: Na Wspólnej. Julia udaje ciążę, żeby złapać Michała na dziecko

Z kolei wnuk Franek (Natan Czyżewski) dostanie zadanie filmowania dziadka podczas treningu w parku.
Rygor narzucony przez Marię doprowadza Włodka do szaleństwa. Wygłodzony Zięba zaczyna mieć zwidy, w których widzi posiłki przyrządzane kiedyś przed Marię.

Pod osłoną nocy zakrada się do lodówki po jakieś smakołyki. Zamiast nich znajduje zdjęcia sprzed lat, na którym był młody i szczupły. W jednej chwili załamuje się. Obawia się, że jeśli dalej będzie na diecie, to wkrótce umrze z głodu.

W 2247 odcinku "Na Wspólnej" Maria na opakowaniu dietetycznego pieczywa znajduje informację dotyczącą konkursu, w którym wygrać można tydzień w SPA dla dwóch osób. Warunkiem jest założenie bloga i dokumentowanie codziennej walki z nadwagą. Maria jest pewna zwycięstwa. I zamierza wykorzystać dietę Włoda, by wygrać.


ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: