SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Ola i Klaudia uprawiają seks - GORĄCE zdjęcia

Na Wspólnej. Ola i Klaudia uprawiają seks - GORĄCE zdjęcia

29.03.2016, godz. 20:14
Na Wspólnej odc. 2247. Ola (Marta Wierzbicka), Klaudia (Julia Trembecka)
Na Wspólnej odc. 2247. Ola (Marta Wierzbicka), Klaudia (Julia Trembecka) foto: TVN/X-NEWS

Takich scen w "Na Wspólnej" jeszcze nie było! Ola Zimińska (Marta Wierzbicka) i jej nowa dziewczyna Klaudia Bracka (Julia Trembecka) dają się ponieść namiętności i spędzają razem pierwszą noc. Upojny seks lesbijek w 2247 odcinku "Na Wspólnej" to początek sekretnego związku Oli, która nie ma odwagi przyznać się rodzicom, że zmieniła orientację seksualną.

"Na Wspólnej" odcinek 2247 - środa, 30.03.2016, w TVN o godz. 20.15

Lesbijka Ola z "Na Wspólnej" przeżywa swój pierwszy raz z kobietą! Po namiętnym pocałunku na imprezie znajomość Oli i Klaudii, jej przyjaciółki ze studiów, wkracza w zupełnie nową fazę.

Bliska przyjaźń ustępuje miejsca pożądaniu. W 2247 odcinku "Na Wspólnej" Ola nie jest w stanie dłużej zapanować nad uczuciami do Klaudii i ląduje z nią w łóżku. Do intymnego zbliżenia dochodzi kiedy Zimińska odwiedza przyjaciółkę w jej mieszkaniu.

Patrz: Na Wspólnej. Julia udaje ciążę, żeby złapać Michała na dziecko

Wizyta zaczyna się dość niewinnie. Ola oglądając obrazy przyjaciółki jest pod ogromnym wrażeniem jej prac. W pewnej chwili spontanicznie całuje Klaudię. A lesbijka oddaje pocałunek i zaprasza Olę do swojego łóżka. Od dawna marzyła o tej chwili.

Choć o jej względy walczyli dwaj koledzy ze studiów - Konrad (Igor Obłoza), Indiana (Przemysław Wyszyński) - to dla Klaudii liczyła się tylko Ola. Po pocałunku na pijackiej imprezie zaczęła mieć nadzieję, że być może Zimińska także czuje do niej coś więcej niż tylko przyjaźń. Nie myliła się.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Łucja uwięziona przez psychopatę Tomka

Pierwszy seks Oli z dziewczyną rodzi wiele wątpliwości. Leżąc obok Klaudii w jej łóżku zaczyna się zastanawiać czy ten związek ma jakąś przyszłość. I wtedy zdaje sobie sprawę, że pierwszy raz od dawna jest przy kimś szczęśliwa i spełniona, że być może Klaudia jest miłością jej życia.

Ola nie jest jednak w stanie przyznać się swoim rodzicom do tego, że została lesbijką. Kiedy w 2252 odcinku "Na Wspólnej" Danuta (Lucyna Malec) omal nie przyłapuje córki z jej kochanką, Ola kłamie, że Klaudia ma chłopaka.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: X-NEWS
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: