SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Marta Wierzbicka o romansie Oli i Klaudii: Wolę seks z kobietami

Na Wspólnej. Marta Wierzbicka o romansie Oli i Klaudii: Wolę seks z kobietami

30.03.2016, godz. 20:15
Na Wspólnej odc. 2247. Ola (Marta Wierzbicka), Klaudia (Julia Trembecka)
Na Wspólnej odc. 2247. Ola (Marta Wierzbicka), Klaudia (Julia Trembecka) foto: TVN/X-NEWS

W 2247 odcinku "Na Wspólnej" Ola (Marta Wierzbicka) i Klaudia (Julia Trembacka) spędzają razem pierwszą, gorąca noc. Dziewczyny dają się ponieść namiętności. Lesbijski seks w "Na Wspólnej" to spore wyzwanie dla młodych aktorek. Marta Wierzbicka skomentowała pracę nad odważnymi scenami łóżkowymi w "Na Wspólnej". Okazuje się, że nie było tak trudno zagrać jej lesbijkę.

"Na Wspólnej" odcinek 2247 - środa, 30.03.2016, w TVN o godz. 20.15

W 2247 odcinku "Na Wspólnej" Ola i Klaudia wylądują w łóżku. Studentki od jakiegoś czasu się przyjaźnią, a Klaudia nigdy nie ukrywała, że Zimińska zwyczajnie wpadła jej w oko. W końcu Ola ulegnie namowom nowej koleżanki i po kilku namiętnych pocałunkach trafi do jej sypialni.

Zobacz: Na Wspólnej. Julia udaje ciążę, żeby złapać Michała na dziecko

Na konferencji serialu "Na Wspólnej" Marta Wierzbicka zdradziła w rozmowie z SuperExpress.tv jak wyglądała praca na planie podczas kręcenia gorących scen lesbijskiego seksu.

-Było mi nawet łatwiej grać z kobietą. Mamy to samo, nie mamy się czego wstydzić. Jak kobiety chodzą na basen to się przy sobie rozbierają. Poza tym ciężko mi o tym mówić, że było mi trudno. My się z Julką tak zakumplowałyśmy, stworzyłyśmy sobie takie warunki, że na prawdę było zabawnie i nie było dramatu. Większy problem miałam, gdy grałam z Mariuszem Zaniewskim, wtedy byłam skrępowana - zdradziła Marta Wierzbicka w rozmowie z dziennikarką SuperExpress.tv.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Pierwszy lesbijski seks Oli i Klaudii - GORĄCE zdjęcia

Wygląda na to, że młodej aktorce łatwiej było wcielić się w lesbijkę na ekranie, niż uprawiać seks z mężczyzną, który jakiś czas temu grał jej starszego kochanka. Sprawdźcie, co jeszce powiedziała Ola z "Na Wspólnej" o jej lesbijskim romansie.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: