SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Julia nie jest w ciąży z Michałem!

Na Wspólnej. Julia nie jest w ciąży z Michałem!

29.03.2016, godz. 20:10
Na Wspólnej odcinek 2224, Michał (Robert Kudelski), Julia (Katarzyna Kołeczek)
Na Wspólnej odcinek 2224, Michał (Robert Kudelski), Julia (Katarzyna Kołeczek) foto: TVN/X-NEWS

Podstępna intryga w "Na Wspólnej"! Julia (Katarzyna Kołeczek) wcale nie jest w ciąży! W 2247 odcinku "Na Wspólnej" okaże się, że kochanka Michała (Robert Kudelski) chciała go przy sobie zatrzymać i dlatego wszystko zmyśliła. Jej plan częściowo się powiódł, w końcu Michał i Kinga (Ilona Wrońska) rozstali się na dobre. Tylko co będzie w nowych odcinkach "Na Wspólnej", gdy Brzozowski zechce towarzyszyć ukochanej podczas wizyty u ginekologa?

"Na Wspólnej" odcinek 2247 - wtorek, 29.03.2016, o godz. 20.15 w TVN

Julia wcale nie jest w ciąży! Kochanka Michała dopiero stara się o dziecko, a partnera celowo wprowadziła w błąd, żeby go przy sobie zatrzymać!

Zobacz: Na Wspólnej. Kinga zabiera Ignasia i wyjeżdża do Anglii Ilona Wrońska odchodzi z Na Wspólnej

W "Na Wspólnej" plan Julii zadziałał. Michał poczuł się odpowiedzialny za swoje dziecko i rozstał się z Kingą, która postanowiła wyjechać z Polski. Małżeństwo Brzozowskich jest już więc przeszłością, choć bardzo chcieli do siebie wrócić. Michał rozumie, że Julka teraz bardzo go potrzebuje i właśnie dlatego proponuje jej swoje towarzystwo podczas wizyty u ginekologa.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Pierwszy pocałunek Oli i Klaudii

W 2247 odcinku "Na Wspólnej" kochanka Bzowskiego wpada w popłoch i nie chce, żeby Michał jej towarzyszył. On jednak nie daje się zniechęcić. Julia jest zmuszona poprosić o pomoc ciężarną koleżankę, od której pożycza płytę z nagranym badaniem usg - wszystko po to, by jej kłamstwo jeszcze nie wyszło na jaw.

W przychodni przed gabinetem Julia poprosi Michała, żeby zaczekał na korytarzu, bo jego towarzystwo ją krępuje. Brzozowski niechętnie się zgodzi, a jego kochanka usłyszy od lekarza, że wkrótce zajdzie w ciążę! Wieczorem Michał obejrzy nagranie filmu z USG i zacznie się rozklejać widokiem...nieswojego dziecka.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: