SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Lesbijski pocałunek Oli i Klaudii - ZDJĘCIA

Na Wspólnej. Lesbijski pocałunek Oli i Klaudii - ZDJĘCIA

23.03.2016, godz. 07:30
Na Wspólnej odc. 2244. Ola (Marta Wierzbicka), Klaudia (Julia Trembecka)
Na Wspólnej odc. 2244. Ola (Marta Wierzbicka), Klaudia (Julia Trembecka) foto: TVN/X-NEWS

Sensacyjny wątek w "Na Wspólnej"! Ola (Marta Wierzbicka) z "Na Wspólnej" nawiąże romans z lesbijką Klaudią (Julia Trembecka). Nowa koleżanka Oli ze studiów gustuje w dziewczynach, a Zimińska wpadła jej w oko. Naprawdę gorąco zrobi się w 2244 odcinku "Na Wspólnej". Dziewczyny zaczną się świetnie dogadywać, a po kilku kieliszkach wina Bracka pocałuje nową znajomą! Ola nie zaprotestuje - tylko, że w przeciwieństwie do Klaudii dla Oli to będzie tylko wygłup.

"Na Wspólnej" odcinek 2244 - środa, 23.03.2016, o godz. 20.15 w TVN

Ola i Klaudia będą razem w "Na Wspólnej"? Młode studentki zdecydują się na związek? Zimińskiej to nie w głowie, ale jej nowa koleżanka widocznie ma inne plany. W nowych odcinkach "Na Wspólnej" Klaudia da Oli do zrozumienia, że jest o nią zazdrosna!

Zobacz: Na Wspólnej. Ola na pierwszej randce z lesbijką Klaudią

Zacznie się od tego, że Ola przypadkiem spotka Daniela (Michał Tomala) i okaże się, że jej były rozstał się z Łucją (Magdalena Łoś). Zimińska pocieszy Brzozowskiego, a potem o wszystkim opowie Klaudii. Dziewczyna lekko się zdenerwuje i zacznie przypuszczać, że pewnie teraz Daniel będzie chciał odzyskać Olę. Zimińska przekona przyjaciółkę, że to już przeszłość, a Daniel nie ma co liczyć na drugą szansę.

Borecka odetchnie z ulgą, a Ola nie zorientuje się, że po prostu wpadła koleżance w oko. Dopiero w 2244 odcinku "Na Wspólnej" na jednej z imprez, Klaudia i Ola upiją się winem. Borecka zacznie prawić Zimińskiej komplementy, a chwilę później zacznie ją całować!

Przeczytaj: Na Wspólnej. Julia w ciąży. Kinga zostawi Michała

Ola nie zaprotestuje, choć będzie czuła się dość dziwnie. Znajomi z roku będą w szoku, ale Ola szybko wyjaśni, że to tylko wygłupy. Klaudia ma do tego inne podejście. Dla Boreckiej ten pocałunek coś znaczył...

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: