SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Łucja wpada w pułapkę psychopaty Tomka

Na Wspólnej. Łucja wpada w pułapkę psychopaty Tomka

16.03.2016, godz. 20:50
Na Wspólnej odcinek 2242, Łucja (Magdalena Łoś), Tomek (Patryk Bukalski)
Na Wspólnej odcinek 2242, Łucja (Magdalena Łoś), Tomek (Patryk Bukalski) foto: TVN/X-NEWS

Tomek (Patryk Bukalski) z "Na Wspólnej" okaże się szaleńcem i psychopatą! Chłopak ma obsesję na punkcie Łucji (Magdalena Łoś) i w 2241 odcinku "Na Wspólnej" zrobi wszystko, żeby uwięzić obiekt pożądania w swoim mieszkaniu. Była dziewczyna Daniela (Michał Tomala) będzie łatwowierna i szybko wpadnie w pułapkę kolegi z pracy. Co się wydarzy w nowych odcinkach "Na Wspólnej"?

"Na Wspólnej" odcinek 2241 - czwartek, 17.03.2016, o godz. 20.15 w TVN

W "Na Wspólnej" Łucja odtrąciła Daniela Brzozowskiego i dała zielone światło Tomkowi, który niestety nie ma dobrych zamiarów. Już niedługo dziewczyna przekona się, że padła ofiarą szaleńca!

Przeczytaj: Na Wspólnej. Pierwszy pocałunek Oli i Klaudii

W 2241 odcinku "Na Wspólnej" Tomek zaprasza Łucję na swoje urodziny. Mówi, że na imprezie zjawi się jeszcze kilku jego dawnych znajomych ze studiów. Kiedy jednak dziewczyna przychodzi do mieszkania partnera odkrywa, że są sami... Tymczasem Jagoda (Marta Markowicz) i kolega Tomka z pracy znajdują w komputerze mężczyzny nagie zdjęcie Łucji, które ten ukradł Danielowi. Na dysku zapisano też robione z ukrycia nagrania. Jest już za późno, żeby ostrzec dziewczynę, na punkcie której Tomek ma obsesję.

Łucja wpadła w pułapkę Tomka. Chłopak więzi dziewczynę w swoim mieszkaniu i cieszy się, że jego plan się powiódł. Łucja jest przerażona! Na szczęście już w 2242 odcinku "Na Wspólnej" do akcji wkroczy bohaterski Brzozowski.

Zobacz: Na Wspólnej. Kinga zabiera Ignasia i wyjeżdża do Anglii Ilona Wrońska odchodzi z Na Wspólnej

Daniel zdąży dotrzeć na miejsce, nim Łucji stanie się krzywda. Jej były chłopak znokautuje przeciwnika i wezwie policję. Szaleniec Grudniewski trafi do aresztu, a Łucja przeprosi Daniela, że go skreśliła i dała się omamić...

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: