SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Elżbieta policzkuje Jakuba

Na Wspólnej. Elżbieta policzkuje Jakuba

09.03.2016, godz. 20:35
Na Wspólnej odcinek 2237. Elżbieta (Paulina Chapko), Igor (Kuba Wesołowski)
Na Wspólnej odcinek 2237. Elżbieta (Paulina Chapko), Igor (Kuba Wesołowski) foto: TVN/X-NEWS

Koszmar Elżbiety Marcinek (Paulina Chapko) z "Na Wspólnej" zdaje się nie mieć końca. Po wyjściu z więzienia za kaucją ukochana Igora (Kuba Wesołowski) pogrąża się w depresji. W 2237 odcinku "Na Wspólnej" czyta w internecie artykuły na temat afery z jej aresztowaniem. Media już wydały wyrok na Elżbietę, którą nazywają złodziejką żerującą na krzywdzie dzieci. Elżbieta prosi Jakuba (Andrzej Niemirski) żeby wycofał fałszywe oskarżenia wobec niej. Jednak rozgoryczony jej zdradą biznesmen nazywa ją dziwką! Elżbieta policzkuje go.

"Na Wspólnej" odcinek 2237 - czwartek, 10.03.2016, o godz. 20.15 w TVN

Elżbieta z "Na Wspólnej" odzyskuje wolność, ale to nie oznacza końca jej problemów. Wręcz przeciwnie - w związku z zatrzymaniem przez CBŚ i oskarżeniami o defraudację 400 tys. złotych z konta fundacji swojego męża, Jakuba Marcinka, stała się główną bohaterką afery rozstrząsanej przez media!

Przeczytaj: Na Wspólnej. Kinga zabiera Ignasia i wyjeżdża do Anglii. Ilona Wrońska odchodzi z Na Wspólnej

W 2237 odcinku "Na Wspólnej" Igor pociesza Elżbietę, która pogrąża się w coraz większej depresji czytając w internecie wszystkie bzdury na swój temat. "Ukradła małe marzenia, wychodzi za dużą kaucją" - takami tytułami operują informacyjne serwisy internetowe.

Oskarżona o kradzież Elżbieta wie jednak, że oczyszczenie jej z zarzutów zależy głównie od Jakuba. To jej mąż zna całą prawdę, więc Elżbieta postanawia się z nim spotkać. Czeka na Marcinka przed jego domem. Prosi, żeby wycofał fałszywe oskarżenia. Jednak rozgoryczony zdradą biznesmen obraża Elżbietę. Wówczas żona daje mu w twarz.

Patrz: Na Wspólnej. Pierwszy pocałunek Oli i Klaudii

Swoją niechęć wobec Elżbiety okazują także ludzie, którzy spotykają ją twarzą w twarz. Marcinkowa skarży się Igorowi, że została bardzo źle potraktowana przez sąsiadkę oraz nauczycielkę Julki.

Nadzieja na to, że Elżbieta odzyska dobre imię pojawia się dopiero kiedy w 2239 odcinku "Na Wspólnej" Igor odnajduje byłego księgowego Marcinka, który zdradzi, że mąż Elżbiety unikał płacenia podatków i miał kilka fikcyjnych spółek za granicą.

Okazuje się, że współpracownik biznesmena uczestniczył w nieuczciwych interesach szefa i był przez niego zastraszany. Księgowy zgadza się zeznawać w sądzie. Igor natychmiast zamieszcza uzyskane informacje na swoim blogu...

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Super Express TV
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: