SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Kinga wyjeżdża i odbiera Michałowi syna Ignasia

Na Wspólnej. Kinga wyjeżdża i odbiera Michałowi syna Ignasia

09.03.2016, godz. 07:10
Na Wspólnej odcinek 2233, Kinga (Ilona Wrońska), Michał (Robert Kudelski)
Na Wspólnej odcinek 2233, Kinga (Ilona Wrońska), Michał (Robert Kudelski) foto: TVN/X-NEWS

Ilona Wrońska żegna się z "Na Wspólnej"! W 2236 odcinku Kinga (Ilona Wrońska) nie zniesie myśli, że Michał (Robert Kudelski) i Julia (Katarzyna Kołeczek) będą mieli dziecko i postanowi wyjechać za granicę, żeby tam zacząć nowe życie. Brzozowska powie mężowi o swoich planach i doda, że zabiera ze sobą Ignasia (Bartek Kaszuba)! Zapowiada się kolejna awantura u Brzozowskich? Wyjazd Kingi jest związany z tym, że Ilona Wrońska odchodzi z "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 2236 - środa, 9.03.2016, o godz. 20.15 w TVN

W "Na Wspólnej" Kinga i Michał od nowa się w sobie zakochali i choć są w trakcie rozwodu planowali do siebie wrócić. Niestety wtedy okazało się, że nowa kochanka Brzozowskiego jest w ciąży. Michał nie może zostawić Julii, która spodziewa się jego dziecka.

Zobacz: Na Wspólnej. Ola na pierwszej randce z lesbijką Klaudią

Dla Kingi to cios w serce. Brzozowska postanawia zniknąć z życia swojego męża. Jak? W 2236 odcinku "Na Wspólnej" Kinga Kinga oznajmia mężowi, że wyjeżdża na pół roku do Anglii i zabiera ze sobą Ignasia! Brzozowski pozwoli na taki rozwój wydarzeń?

Przeczytaj: Na Wspólnej. Julia w ciąży. Kinga zostawi Michała

Jak potoczą się dalsze losy Brzozowskiej? Ilona Wrońska, która na rok zdecydowała się odejść z "Na Wspólnej", bo razem z rodziną wyjechała za granice, już jakiś czas temu uchyliła rąbka tajemnicy. 

Prawdopodobnie, bo to wciąż nie jest pewne, Kinga wyjedzie do Londynu na staż i zabierze ze sobą syna. W jakich okolicznościach dziecko będzie zabrane, czy to będzie kłótnia, czy porozumienie z mężem, tego jeszcze nie wiem - powiedziała aktorka z "Na Wspólnej" w wywiadzie dla portalu jastrzabpost.pl.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: