SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Zuza i Kamil stracą dziecko? Ojciec Tosi zabierze ją Hofferom - ZWIASTUN 2234 odcinka

Na Wspólnej. Zuza i Kamil stracą dziecko? Ojciec Tosi zabierze ją Hofferom - ZWIASTUN 2234 odcinka

06.03.2016, godz. 10:40
Na Wspólnej odc. 2238. Tosia (Julia Lewenfisz-Górka), Kornacki (Łukasz Matecki)
Na Wspólnej odc. 2238. Tosia (Julia Lewenfisz-Górka), Kornacki (Łukasz Matecki) foto: TVN/X-NEWS

Dramatyczne sceny w "Na Wspólnej"! Tosia (Julia Lewenfisz-Górka) dzięki Zuzie (Małgorzata Socha) i Kamilowi (Kazimierz Mazur) uniknęła losu sieroty skazanej na dom dziecka. Hofferowie pokochali Tosię i przyjęli ją do swojej rodziny. Ale w 2234 odcinku "Na Wspólnej" Piotr Kornacki (Łukasz Matecki) chce zniszczyć ich rodzinne szczęście. Ojciec Tosi chce jej powiedzieć, kim dla niej jest. I prosi Kamila, by pomógł mu odzyskać córkę.

"Na Wspólnej" odcinek 2234 - poniedziałek, 7.03.2016, o godz. 20.15 w TVN

Przez 12 lat życia Tosi jej ojciec nie chciał mieć z nią nic wspólnego. Teraz jednak zmienia zdanie i postanawia uznać Tosię za swoją córkę.

W 2234 odcinku "Na Wspólnej" Kornacki oświadcza swojej żonie (Ewa Audykowska), że zamierza powiedzieć córce, kim dla niej jest. Kobieta jest w szoku – grozi, że jeśli to zrobi, nigdy mu nie wybaczy…

Zobacz: Na Wspólnej. Ola całuje się z lesbijką Klaudią. Mocne sceny - ZDJĘCIA

Ale Kornacki jest nieugięty. - To dziecko nikogo już nie ma. Przecież to moja córka... - wyjaśnia Piotr. - Szkoda, że nie moja - odpowiada tylko Kornacka. Tylko Zuza i Kamil mogą go przed tym powstrzymać. Kilka godzin później Kornacki zjawia się w szpitalu u Hoffera.

- Powiem Tosi, że jestem jej ojcem... Niech mnie pan zrozumie - ja od pół roku o tym myślę... Żałuję, wtedy zabrakło mi odwagi. Wynagrodzę jej to - zapewnia ojciec Tosi.

Kamil nie może uwierzyć własnym uszom. Jeszcze kilka miesięcy temu Kornacki nie chciał mieć z dzieckiem nic wspólnego. Odtrącił ją po śmierci jej matki. - Czy pan wie co mówi? Pół roku? Czy pan myśli, że nic od tego czasu się nie zmieniło. Ona jest szczęśliwa, ma rodzinę - stwierdza lodowatym tonem.

- Ja jestem jej ojcem...
- Teraz, po 12. latach. Gdzie pan był kiedy jej matka umarła? Ona wtedy była zupełnie sama... Teraz ma nas.

- A ma pan pewność, że prawdziwy ojciec nie jest jej potrzebny? Weźmie pan na siebie taką odpowiedzialność? Nie nadrobię tych lat, ale nie stracę już ani tygodnia. Pan też jest ojcem. Musi pan zrozumie. Niech mi pan pomoże odzyskać dziecko!

Przeczytaj: Na Wspólnej. Łucja uwięziona przez psychopatę Tomka

Tego samego wieczoru Kamil rozmawia z Zuzą na temat ojca Tosi. Oboje dochodzą do wniosku, że muszą powiedzieć dziewczynce prawdę. W 2235 odcinku "Na Wspólnej" Hofferowie wyznają Tosi, że jej biologiczny ojciec się odnalazł, i chce się z nią spotkać. Dziewczynka dowiaduje się, że opiekunowie już wcześniej mieli kontakt z Kornackim. Wówczas zarzuca im kłamstwo.

Kilka dni później, w 2238 odcinku "Na Wspólnej", Tosia poznaje swojego biologicznego ojca. Dziewczynka ma do niego ogromny żal. W końcu oznajmia, że nie chce go znać. Kornacki oskarża Hofferów o nastawianie córki przeciw niemu.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz ZWIASTUN 2234 odcinka "Na Wspólnej" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: