SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Julia w ciąży! Michał nie może jej rzucić

Na Wspólnej. Julia w ciąży! Michał nie może jej rzucić

02.03.2016, godz. 19:10
Na Wspólnej odcinek 2224, Michał (Robert Kudelski), Julia (Katarzyna Kołeczek)
Na Wspólnej odcinek 2224, Michał (Robert Kudelski), Julia (Katarzyna Kołeczek) foto: TVN/X-NEWS

Sensacja w "Na Wspólnej"! Kinga (Ilona Wrońska) i Michał (Robert Kudelski) z "Na Wspólnej" jednak nie będą razem? Brzozowscy bardzo chcą ratować swoje małżeństwo, ale gdy w 2232 odcinku ''Na Wspólnej'' Michał planuje zerwać z Julią (Katarzyna Kołeczek), ona mówi mu, że będą mieli dziecko. Kochanka Brzozowskiego jest w ciąży, a on nie ma sumienia jej zostawić. Rozwód Brzozowskich jednak dojdzie do skutku?

"Na Wspólnej" odcinek 2232 - środa, 2.03.2016, o godz. 20.15 w TVN

Ale się porobiło! Brzozowski wdał się w romans z własną żoną, a jego nowa kochanka zajdzie w ciążę! Nowe odcinki ''Na Wspólnej'' wiosną 2016 to ciężki czas w życiu Michała.

Zobacz: Na Wspólnej. Ola na pierwszej randce z lesbijką Klaudią

Kinga i Michał rozstali się, ale teraz postanowili ratować swoje małżeństwo dla dobra syna. Okazuje się, że oboje czują do siebie chemię i nie warto tego tracić. Brzozowski obiecuje żonie, że w pierwszym odpowiednim momencie powie o nich swojej nowej kochance. Julia, z którą zaczął się spotykać po rozwodzie z Kingą, to miła kobieta, ale to nie z nią chce być Michał.

Niestety w 2232 odcinku ''Na Wspólnej'' jego plany runą, bo gdy Michał tylko otworzy usta, żeby powiedzieć Julii o swoim romansie z żoną, ona przerwie mu oznajmiając, że będą mieli dziecko.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Elżbieta aresztowana za przekręty finansowe

- To już nieważne - powie Michał, gdy jego kochanka poprosi, żeby kontynuował. Brzozowski nie będzie miał sumienia zerwać z kobietą, która urodzi jego dziecko. Ciekawe jak na te rewelacje zareaguje Kinga...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: