SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Czy Igor wyciągnie Elżbietę z więzienia?

Na Wspólnej. Czy Igor wyciągnie Elżbietę z więzienia?

08.02.2016, godz. 12:08
Na Wspólnej odcinek 2226. Elżbieta (Paulina Chapko)
Na Wspólnej odcinek 2226. Elżbieta (Paulina Chapko) foto: TVN/X-NEWS

Okrutna zemsta w "Na Wspólnej"! Elżbieta Marcinek (Paulina Chapko) pada ofiarą swojego męża Jakuba (Andrzej Niemirski), który wrabia ją w kradzież 400 tysięcy złotych z konta fundacji. Niestety wszystkie dowody przemawiają przeciwko Elżbiecie. W 2231 odcinku "Na Wspólnej" Igor Nowak (Kuba Wesołowski) próbuje wyciągnąć swoją kochankę z więzienia, ale nie jest to łatwe. Żeby Elżbieta odzyskała wolność Igor musi wpłacić 50 tys. złotych kaucji. Niestety nie ma takich pieniędzy...

"Na Wspólnej" odcinek 2231 - wtorek, 1.03.2016, o godz. 20.15 w TVN

Jakub Marcinek z "Na Wspólnej" znalazł wreszcie sposób, by odegrać się na swojej żonie za to, że zostawiła go dla Igora Nowaka! Wpakował ją do więzienia za przekrety finansowe w fundacji, którą do niedawna kierowała Elżbieta. W 2225 odcinku "Na Wspólnej" funkcjonariusze CBŚ aresztują Elżbietę pod zarzutem defraudacji.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Julia w ciąży! Michał Brzozowski będzie ojcem

Kochanka Igora spędza noc w areszcie, a rano CBŚ przedstawia jej zarzuty. Jest oskarżona o kradzież 400 tysięcy złotych z konta fundacji. W 2226 odcinku "Na Wspólnej" Marcinkowa tłumaczy, że pieniądze te przelał jej mąż, który miał dostęp do wszystkich kont i dokumentów fundacji. Choć dowody świadczą przeciwko niej, Elżbieta nie przyznaje się do zarzucanych jej czynów.

Zapytana o firmę zarejestrowaną na Cyprze, wyjaśnia, że założył ją i prowadził jej mąż. Firma podlega fundacji i miała być lokatą kapitału. Śledczy wyciągają jednak wykaz z jej prywatnego konta, na które ostatnio zostało przelane z firmy 400 tysięcy złotych! Dokładnie tyle Elżbieta wzięła od męża na kupno nowego mieszkania.

Patrz: Na Wspólnej. Ola na pierwszej randce z lesbijką Klaudią

Po kilku dniach za kratkami pojawia się nadzieja na to, że Elżbieta odzyska wolność. Igor prosi bowiem o pomoc Weronikę Roztocką (Renata Dancewicz) i Agnieszkę (Katarzyna Walter). W 2231 odcinku "Na Wspólnej" dzięki interwencji Weroniki ukochana Igora może wyjść z więzienia.

Jest tylko jeden problem - trzeba zapłacić 50 tys. złotych kaucji jako poręczenia majątkowego. Ani Igor, ani Elżbieta nie mają takich pieniędzy, bo wszystko zainwestowali w mieszkanie. Nowak nie zamierza się poddać i dopuścić do tego, by Elżbieta spędziła kilka lat za kratkami.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: