SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Olaf wściekły na Paulinę, bo Marta wyrzuca go z domu - ZWIASTUN

Na Wspólnej. Olaf wściekły na Paulinę, bo Marta wyrzuca go z domu - ZWIASTUN

25.02.2016, godz. 20:41
Na Wspólnej odc. 2211. Marta Konarska (Joanna Jabłczyńska), Olaf (Maciej Brzoska)
Na Wspólnej odc. 2211. Marta Konarska (Joanna Jabłczyńska), Olaf (Maciej Brzoska) foto: TVN/X-NEWS

Koniec związku Marty (Joanna Jabłczyńska) i Olafa (Maciej Brzoska) z "Na Wspólnej"! Nastoletnia Paulina (Dagmara Bryzek), która oszalała z miłości do trenera crossfitu, osiąga swój cel - rozdziela Olafa z ukochaną. W 2230 odcinku "Na Wspólnej" Marta wyrzuca kochanka z domu, bo daje wiarę oskarżeniom Pauliny, która zarzuciła Olafowi, że molestował ją seksualnie i próbował zgwałcić. Na domiar złego załamana Konarska znów sięga po alkohol.

"Na Wspólnej" odcinek 2230 - poniedziałek, 29.02.2016, o godz. 20.15 w TVN

Oskarżny o molestowanie seksualne Olaf Kubicki z "Na Wspólnej" nie dość, że traci ukochaną kobietę to jeszcze dobre imię. Wymysły Pauliny, która chce w ten sposób ukarać go za to, że ją odtrącił i wybrał Martę, mogę skończyć się aresztowaniem i odsiadką w więzieniu.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Czy Igor wyciągnie Elżbietę z więzienia?

Na wieść o tym, że Paulina oskarżyła Olafa o molestowanie, Marta przeżywa taki wstrząs, że zupełnie nie wie co ma na te temat myśleć. Paulina bez trudu przekonała Romana (Waldemar Obłoza) i Honoratę (Aleksandra Konieczna), że chłopak Marty ją skrzywdził. Hoffer wierzy nastolatce, bo to przecież taka dobra dziewczyna.

W 2230 odcinku "Na Wspólnej" Olaf próbuje wyjaśnić Marcie, że Paulinie kłamie, że nigdy nawet jej nie dotknął. Ale Konarska nie daje się przekonać. Zbyt wiele razy zawiodła się na Olafie. Ostatnio oszukał ją przecież w sprawie swojego uzależnienia od leków, egzaminu trenerskiego, który zdawał na dopingu.

Patrz: Na Wspólnej. Julia w ciąży! Michał Brzozowski będzie ojcem

Efekt kłamstw Pauliny jest taki, że Marta wyrzuca Olafa z domu. Nie chce słuchać żadnych jego wyjaśnień. - Nie rozumiem, dlaczego dajesz wiarę jakiejś obcej dziewczynie zamiast mnie! -próbuje ją przekonać Kubicki. Ale Marta uważa, że Paulina nie miała żadnego powodu, by bezpodstawnie oczerniać mężczyznę.

Po burzliwym rozstaniu z Martą Olaf idzie do mieszkania Hofferów i domaga się od Pauliny, by wycofała fałszywe oskarżenia. Przypomina, że to ona próbówała go poderwać, narzucała mu się, domaga się wspólnych treningów. Roman staje w obronie swojej podopiecznej i przepędza Olafa. Zastanawia się też czy nie zgłosić całej sprawy na policję.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN 2230 odcinka "Na Wspólnej" >>>

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: