SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Paulina oskarży Olafa o gwałt i molestowanie! Zemsta zakochanej nastolatki

Na Wspólnej. Paulina oskarży Olafa o gwałt i molestowanie! Zemsta zakochanej nastolatki

08.02.2016, godz. 07:50
Na Wspólnej odc. 2228. Roman (Waldemar Obłoza), Paulina (Dagmara Bryzek)
Na Wspólnej odc. 2228. Roman (Waldemar Obłoza), Paulina (Dagmara Bryzek) foto: TVN/X-NEWS, tvnplayer.pl

Poważne oskarżenia wobec Olafa (Maciej Brzoska) z "Na Wspólnej", ukochanego Marty (Joanna Jabłczyńska) mogą sprowadzić na niego kłopoty! Nastoletnia Paulina (Dagmara Bryzek), która nieszczęśliwe zakochała się w Olafie wpada na okrutny pomysł jak dać mu nauczkę za to, że wybrał Martę. W 2228 odcinku "Na Wspólnej" oskarża trenera o to, że próbował ją zgwałcić i molestował ją seksualne.

"Na Wspólnej" odcinek 2228 - środa, 24.02.2016, o godz. 20.15 w TVN

Fatalne zaurocznie w "Na Wspólnej"! Olaf Kubicki pada ofiarą bezpodstawnych oskarżeń Pauliny, nastolatki, którą opiekują się Roman Hoffer (Waldemar Obłoza) i Honorata (Aleksandra Konieczna). Nieodzwzajemniona miłość Pauliny do Olafa popycha ją do szaleństwa, które może się źle skończyć dla Kubickiego.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Elżbieta aresztowana za przekręty finansowe. Jakub Marcinek wrabia żonę

Dziewczyna nie może znieść widoku Marty z Olafem i pogodzić się z tym, że trener, w którym się zakochała nie zwraca na nią uwagi. W 2228 odcinku "Na Wspólnej" podczas spotkania w parku z Olafem i Martą niespodziewanie atakuje mężczyznę zarzucając mu, że ją wykorzystał.

Konarska nie może uwierzyć własnym uszom. Trudno jej uwierzyć w słowa Pauliny, ale z drugiej strony ostatnio po aferze z dopingiem straciła do ukochanego zaufanie. Olaf na spokojnie próbuje wyjaśnić nastolatce, że ich treningi nie miały żadnego erotycznego podtekstu, że nigdy nie próbował jej poderwać, bo kocha Martę. Sugreuje nawet dziewczynie, że ma zbyt wybujałą wyobraźnię.

Patrz: Na Wspólnej. Ola lesbijką. Zakocha się w studentce Klaudii

To jeszcze bardziej nakręca Paulinę, która w 2228 odcinku "Na Wspólnej" wraca do mieszkania Hoffera z płaczem po czym opowiada Romanowi i Honoracie, że Olaf molestował ją seksualnie. Opiekunowie Pauliny przeżywają wstrząs...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: