SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Kinga i Michał wracają do siebie - ZDJĘCIA

Na Wspólnej. Kinga i Michał wracają do siebie - ZDJĘCIA

04.02.2016, godz. 15:40
Na Wspólnej odc. 2226. Kinga (Ilona Wrońska), Michał (Robert Kudelski)
Na Wspólnej odc. 2226. Kinga (Ilona Wrońska), Michał (Robert Kudelski) foto: TVN/X-NEWS

To jeszcze nie koniec małżeństwa z "Na Wspólnej"! Kinga (Ilona Wrońska) i Michał (Robert Kudelski) dadzą sobie kolejną szansę i wrócą do siebie! W 2226 odcinku ''Na Wspólnej'' Brzozowska podejmie decyzję o powrocie do byłego męża, a on szczerze przyzna, że żałuje rozwodu. Ignaś (Bartek Kaszuba) będzie zachwycony. Znów cała rodzina będzie w komplecie.

"Na Wspólnej" odcinek 2226 - poniedziałek, 22.02.2016, o godz. 20.15 w TVN

Dobra wiadomość dla fanów Kingi i Michała z ''Na Wspólnej''! Brzozowscy dadzą sobie kolejną szansę. Tym razem im się uda?

Zobacz: Na Wspólnej. Powrót ojca Tosi. Kornacki zabierze Zuzie i Kamilowi córkę?

Od jakiegoś czasu Kinga randkuje z byłym mężem i można śmiało powiedzieć, że ma z nim romans! W 2226 odcinku ''Na Wspólnej'' podczas jednej z kolejnych randek Michał powie szczerze, że żałuje rozstanie i decyzji o rozwodzie. Kinga natomiast zacznie się zastanawiać, czy dobrze zrobi, wracając do byłego męża.

Brzozowska poradzi się Basi (Grażyna Wolszczak) i za jej radą postanowi wrócić do Michała. Gdy będzie już pewna swojej decyzji wyśle mu wiadomość ''Spróbujmy jeszcze raz''.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Ola lesbijką. Zakocha się w studentce Klaudii

Brzozowski będzie zachwycony i zapomni o wszystkim. Gdy przeczyta wiadomość do Kingi zacznie lekceważyć Julię (Katarzyna Kołeczek). Ignaś będzie zachwycony!

Tymczasem kochanka Michała poprosi go, żeby po jego rozwodzie wyjechali gdzieś razem. Brzozowski okłamie ją, że nie wie, kiedy odbędzie się rozprawa. Julia widziała jednak wezwanie z sądu...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: