SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Julia w szoku! Kochanka Michała dowie się o jego romansie z Kingą?

Na Wspólnej. Julia w szoku! Kochanka Michała dowie się o jego romansie z Kingą?

17.02.2016, godz. 10:21
Na Wspólnej odcinek 2224, Michał (Robert Kudelski), Julia (Katarzyna Kołeczek)
Na Wspólnej odcinek 2224, Michał (Robert Kudelski), Julia (Katarzyna Kołeczek) foto: TVN/X-NEWS

Kłamstwo Michała (Robert Kudelski) z "Na Wspólnej" wyjdzie na jaw? Julia (Katarzyna Kołeczek) dowie się, że Michał zdradził ją ze swoją żoną Kingą (Ilona Wrońska). W 2224 odcinku "Na Wspólnej" kochanka Michała jest coraz bliżej odkrycia prawdy. Po spotkaniu z Kingą jest w takim szoku, że zaczyna się domyślać, że między Brzozowskimi coś zaszło! Czy Michał przyzna się do zdrady?

"Na Wspólnej" odcinek 2224 -środa, 17.02.2016, o godz. 20.15 w TVN

Kinga i Michał z "Na Wspólnej" mają sekretny romans! Za plecami Julii małżonkowie spędzili razem noc. Te chwile miłosnego uniesienia uświadomiły im, że tak naprawdę nie chcą rozwodu, że wciąż coś do siebie czują, a namiętność, która kiedyś ich połączyła jest wciąż żywa.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Julia w ciąży. Kinga zostawi Michała

W 2224 odcinku "Na Wspólnej" Michał nie może zapomnieć o żonie. Nie ma jednak odwagi przyznać się Julii do zdrady. Nie chce zranić swoje kochanki, która bardzo pomogła mu pozbierać się po rozstaniu z Kingą. To jednak nie zmienia faktu, że nie może w nieskończoność ciągnąć gry na dwa fronty.

Tymczasem przed szkołą Julia spotyka Brzozowską. Zaskoczona jej zachowaniem i pozytywnym nastawieniem zaczyna coś podejrzewać. Zszokowana kochanka Michała domyśla się, że nastrój Kingi na pewno ma związek z Brzozowskim i tym co ostatnio wydarzyło się po urodzinach Ignasia (Bartek Kaszuba).

Patrz: Na Wspólnej. Elżbieta aresztowana za przekręty finansowe

Po powrocie do domu pyta Michała, czy między nim a byłą żoną coś zaszło. - Widziałeś się z Kingą ostatnio? - stawia jasno pytanie Julia. Brzozowski miga się od odpowiedzi. Nie potrafi znaleźć odpowiednich słów, by przyznać się do zdrady. W końcu kolejny raz okłamuje Julię.

Następnego dnia, w 2225 odcinku "Na Wspólnej", Michał otrzymuje zawiadomienie o terminie rozprawy rozwodowej z Kingą, jednak drze pismo. Natomiast Kinga rezygnuje ze stażu w Londynie. Brzozowscy chcą być razem i są gotowi zrezygnować z rozwodu. Muszą jednak powiedzieć o tym Julii...

 

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: