SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Atak pedofila na Tosię! To jej biologiczny ojciec

Na Wspólnej. Atak pedofila na Tosię! To jej biologiczny ojciec

15.02.2016, godz. 07:38
Na Wspólnej. Tosia (Julia Lewenfisz-Górka), Ula (Ania Niedźwiecka), Zuza (Małgorzata Socha), Kamil (Kazimierz Mazur), Kornacki (Łukasz Matecki)
Na Wspólnej. Tosia (Julia Lewenfisz-Górka), Ula (Ania Niedźwiecka), Zuza (Małgorzata Socha), Kamil (Kazimierz Mazur),Kornacki (Łukasz Matecki) foto: TVN/X-NEWS

Kornacki (Łukasz Matecki) z "Na Wspólnej", czyli biologiczny ojciec Tosi (Julia Lewenfisz Górka) odbierze Hofferom córkę? W 2222 odcinku ''Na Wspólnej'' mężczyzna zaczepia dziewczynkę na ulicy, ale ona nie wie, że ma do czynienia ze swoim ojcem. Nastolatka ucieka do Zuzy (Małgorzata Socha) i Kamila (Kazimierz Mazur) i tłumaczy, że zaczepiał ją pedofil! Co będzie z Tosią?

"Na Wspólnej" odcinek 2222 - poniedziałek, 15.02.2016, o godz. 20.15 w TVN

W 2220 odcinku "Na Wspólnej" Kornacki obserwuje Tosię przed szkołą z ukrycia. W 2222 odcinku ''Na Wspólnej'' kiedy zauważa, że dziewczynka jest sama zaczepia ją na ulicy.

Zobacz: Na Wspólnej. Michał zdradzi kochankę z byłą żoną, Kingą

Przybrana córka Zuzy i Kamila nie wie, że stoi twarzą w twarz ze swoim biologicznym ojcem, który nie chciał jej przygarnąć po śmierci matki.

-Pamiętasz mnie?
-Niech mnie pan zostawi! - przerazi się Tosia. 
-Ja nie chcę nic złego - wyjaśni mężczyzna, ale Tosia szybko ucieka do domu i alarmuje Kamila, że atakuje ją pedofil! Hofferowie są w szoku…

Przeczytaj: Na Wspólnej. Ola lesbijką. Szokująca miłość Oli do studentki Klaudii

Niespodziewanie pojawienie się Kornackiego może oznaczać tylko jedno - w nowych odcinkach "Na Wspólnej" wiosną 2016 ojciec Tosi spróbuje ją odzyskać. Wygląda na to, że Zuza i Kamil będą musieli walczyć o córkę z jej biologicznym tatą. Przed Tosią, Zuzą, Kamilem i Ulą trudne przeżycia, które mogą na zawsze zniszczyć ich szczęśliwą rodzinę.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz ZWIASTUN 2222 odcinka "Na Wspólnej" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: