SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Tosię śledzi jej własny ojciec

Na Wspólnej. Tosię śledzi jej własny ojciec

09.02.2016, godz. 20:11
Na Wspólnej. Tosia (Julia Lewenfisz-Górka), Ula (Ania Niedźwiecka), Zuza (Małgorzata Socha), Kamil (Kazimierz Mazur), Kornacki (Łukasz Matecki)
Na Wspólnej. Tosia (Julia Lewenfisz-Górka), Ula (Ania Niedźwiecka), Zuza (Małgorzata Socha), Kamil (Kazimierz Mazur),Kornacki (Łukasz Matecki) foto: TVN/X-NEWS

Ojciec Tosi (Julia Lewenfisz-Gorka) z "Na Wspólnej" przypomina sobie, że ma córkę! W 2220 odcinku "Na Wspólnej" Kornacki (Łukasz Matecki) obserwuje Tosię przed szkołą z ukrycia, a kiedy zauważa, że dziewczynka jest sama zaczepia ją. Oczywiście przybrana córka Zuzy (Małgorzata Socha) i Kamila (Kazimierz Mazur) nie wie, że stoi twarzą w twarz ze swoim biologicznym ojcem, który nie chciał jej przygarnąć po śmierci matki.

"Na Wspólnej" odcinek 2220 - środa, 10.02.2016, o godz. 20.15 w TVN

Zuza i Kamil z "Na Wspólnej" przygranęli Tosię, by uratować osieroconą dziewczynkę przed domem dziecka. Długo bili się z myślami czy podołają wychowaniu 13-latki, czy adopcja drugiego dziecka nie jest ponad ich siły.

Ale pokochali Tosię jak własną córkę. Poruszeni jej losem nie chcieli dopuścić, by trafiła do sierocińca. A tak na pewno by się stało, bo biologiczny ojciec Tosi nie chciał jej znać. Zaraz po pogrzebie Magdy Lipiec (Małgorzata Klara), Kamil ustalił, że tatą Tosi jest znany prawnik. Spotkał się nawet z Kornackim, lecz mężczyna nie chciał nawet słyszeć o swojej córce.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Ola lesbijką. Szokująca miłość Oli do studentki Klaudii

Teraz kiedy Tosia, Zuza, Kamil i ich adoptowana córka Ula (Ania Niedźwiecka) stworzyli prawdziwą rodzinę, Kornacki przypomina sobie o własnym dziecku. W 2220 odcinku "Na Wspólnej"  gdy Zuza odbiera Tosię i Ulę ze szkoły, ktoś z ukrycia robi im zdjęcia. Ten sam mężczyznę zaczepia Tosię, gdy ta wraca z lekcji angielskiego. Dziewczynka nie wie, że rozmawiała z biologicznym ojcem.

Patrz: Na Wspólnej. Michał zdradzi kochankę z byłą żoną, Kingą

Niespodziewanie pojawienie się Kornackiego może oznaczać tylko jedno - w nowych odcinkach "Na Wspólnej" wiosną 2016 ojciec Tosi spróbuje ją odzyskać. Wygląda na to, że Hofferowie będą musieli walczyć o córkę z jej biologicznym tatą. Przed Tosią, Zuzą, Kamilem i Ulą trudne przeżycia, które mogą na zawsze zniszczyć ich szczęśliwą rodzinę, którą z takim trudem budowali.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Monika Tumińska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: