SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Michał zdradzi kochankę z byłą żoną, Kingą

Na Wspólnej. Michał zdradzi kochankę z byłą żoną, Kingą

12.01.2016, godz. 19:28
Na Wspólnej odcinek 2192, Kinga (Ilona Wrońska), Michał (Robert Kudelski)
Na Wspólnej odcinek 2192, Kinga (Ilona Wrońska), Michał (Robert Kudelski) foto:

Zaskakujący zwrot akcji w serialu "Na Wspólnej"! Kinga (Ilona Wrońska) i Michał (Robert Kudelski) wrócą do siebie w ''Na Wspólnej''? Brzozowscy są już po rozwodzie, a Michał spotyka się z Julią (Katarzyna Kołeczek) jednak to wkrótce się zmieni. W 2220 odcinku ''Na Wspólnej'' po urodzinach Ignasia (Bartek Kaszuba) byli małżonkowie wylądują w łóżku! Czy to znaczy, że Kinga i Michał znów będą razem w ''Na Wspólnej''? To największe marzenie ich syna...

"Na Wspólnej" odcinek 2220 - poniedziałek, 15.02.2016, o godz. 20.15 w TVN

Brzozowscy znów będą razem? Ich relacje polepszą się w dniu urodzin syna, a całe przyjęcie skończy się dla nich w sypialni!

Zobacz: Na Wspólnej. Ciąża Anny Guzik. Żaneta odejdzie z Na Wspólnej?

W 2220 odcinku ''Na Wspólnej'' Ignaś będzie obchodził urodziny, a Kinga i Michał nie będą potrafil dojść do porozumienia w kwestii imprezy dla syna. Pokłócą się, a chłopiec się zdenerwuje i powie, że nie chce żadnych urodzin - chce tylko, żeby jego rodzice przez jeden dzień byli razem i się nie kłócili.

Wyznanie syna da Brzozowskim do myślenia. Kinga i Michał zakopią wojenny topór i postanowią urządzić urodziny Ignasia w barze Ziębów. Julia nie będzie ukrywać zazdrości, a Michał uspokoi ją twierdząc, że z byłą żoną już dawno nic go nie łączy. - Musisz zrozumieć, że te urodziny są bardzo ważne dla mojego syna - powie Brzozowski.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Joanna zostawi Bogdana po śmierci ich syna Mateuszka?

Chłopiec zaprosi na zabawę kolegów z klasy, w prezencie dostanie wymarzoną deskorolkę. Tego dnia Kinga i Michał będą robić wszystko, by Ignasiowi nie zniknął uśmiech z twarzy. Zaczną nawet rozmawiać i wspominać zabawne wydarzenia z przeszłości.

Wieczorem, gdy ich syn już zaśnie Brzozowski rzuci się na Kingę z pocałunkami, a ona w pierwszej chwili go odepchnie. Szybko jednak zmieni zdanie. Brzozowscy dadzą się porwać namiętności!


ZAPISZ SIĘ:
Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: